Bornova Viessmann Servisi

Arızanın nedenini bulduktan sonra teknisyenlerimiz, arızanın çözümü için gerekli tüm işlemleri yapar. Kombi sistemleri hakkında bilgili olmaları ile  direkt sonuç alacak bir çalışma ile zaman kaybetmeden kombideki arızayı çözüme kavuşturur.

Firmamız uzun senelerdir İzmir’de kombi servisi hizmeti sunmaktadır. Servis sektöründe kalitesi ve güveni ile ön sıralardan yer almayı da çok önceden başarmıştır. Bu başarıda her işimizi titizlikle yapmamızın katkısı fazladır. İşimize son derece saygı duyarak, güler yüzlü personellerimizin ciddiyetle çalışması bize bu başarının kapısını açmıştır.

Bornova Viessmann Servisi

Kombinin çalışmama nedenleri arasında su basıncının dengesiz olması kombi servisi olarak sık rastladığımız durumlardan biridir. Bu problemin çözümü için su basıncının normal seviyelere çekilmesi gerekir. Alcaksa yükseltilmesi ya da yüksek ise düşürülmesi kombinin yeniden nizami şekilde çalışmasını sağlar. Su basıncı kombinin üzerinde yer alan bardan kontrol edilebilirsiniz. Burada basınç 1.5’in altında ise ya da 2’nin üzerinde ise kombi arızalara neden olamamak için açılmaz. Böyle bir durumda su basıncının 1,5 ile 2 arasına çekilmesi gerekir.

Bu işlemleri uygulamak için internetten veya kullanma kılavuzundan bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir şekilde su basıncını ayarlıyamıyorsanız, kombiye daha fazla zarar vermemek için uzmanlardan destek almanız gerekir.

Bornova Viessmann Servis Telefonu

Firmamızla çalışmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz arıza kaydını oluşturduktan hemen sonra adresinize en yakın konumda bulunan teknik servisin yönlendirmesini gerçekleştirir. Telefon dışında web adresimizden de arıza kaydı oluşturarak sorunsuz ve kolay şekilde servis hizmeti alabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmede kombi servisi hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile arıza kaydını oluşturabilir ve en kısa sürede adresinize en yakın konumda bulunan teknik servisin yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Telefon dışında web adresimizden de arıza kaydı oluşturarak sorunsuz ve kolay şekilde servis hizmeti alabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir