Bornova Viessmann Kombi Servisi

 

Bornova Viessmann kombi servisiekiplerimiz günümüzde kullanılması elzem olan ve kaliteli yaşam için en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri olan kombilerle ilgili büyük bilgi ve birikime sahiptir. Yaşam alanlarınızda sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam etmek ve soğuk havalardan korunmak için kombinin size sağlayacağı fayda büyüktür. Kombiler de diğer cihazlar gibi belirli mekanik ve elektronik yapılara sahiptir. Bu yapıların bir kısmının veya tamamının bozulmaması için belirli dönemlerde bakımının yaptırılması gerekir. Bornova Viessmann teknik servisi bir kısmı veya tamamı bozulan kombilerin çok hızlı bir biçimde tamir edilmesi gerektiği konusunda müşterilerimizi uyarmaktadır. Aynı insanlarda bir hastalığın başka hastalıkları tetiklemesi gibi kombilerde de bir arıza başka bir arızayı tetikleyebilmektedir. ‘‘Kombilerde meydana gelen hasarlar neden ortaya çıkmış, hasarda kullanıcı kusuru var mı, kusur giderilebilir düzeyde mi ve hasarlı parçaların değişimi gerekli mi?’’ sorularının cevapları, bize tüm tamir süreci ile ilgili bilgi verecektir. Yetkili ekibimiz tarafından belirlenen çözüm yolları, müşteriye sunularak onay alındıktan sonra tamir işlemlerine başlanır. Kombinizi sektörde güvenilir ve tecrübe sahibi bir şirkete emanet etmek istiyorsanız İzmir Viessmannkombi tamiriher zaman hizmete hazırdır.

Bornova Viessmann Servisi

Bornova Viessmannkombi servisihermetik baca sistemine sahip olan kombilerin de bakım ve tamir işlemlerini yapmaktadır. Hermetik bacaya sahip olan kombiler yanma için gerekli olan oksijeni dış ortamdan temin etmektedir. Dolayısıyla hermetik bacaya sahip olan kombiler dış ortamdaki tozları da içine çekmektedir. Baca sisteminde biriken tozlar zaman içerisinde fan kanatları üzerinde tutunur ve ses kirliliği ile kombinin bozulması problemine yol açar. Ayrıca tozlanmaya bağlı olarak yanma devrelerinde verim kaybı görülür. İzmir Viessmann kombi servisi kombinizin tozlanma problemini çözerek etkin bir biçimde çalışmasını sağlamaktadır.

Bornova Kombi Servisi

Bornova Viessmann kombi servisiolarak her türlü kombi tamiriniz için hizmet vermekteyiz. Kombi tamir yapılırken en önemli adım hasar tespitinin doğru yapılmasıdır.  Hasar tespiti yapıldıktan sonra hasarı gidermek için gerekmesi halinde parça değişimi yapılır.  Parça değişimi gerektirmeyen durumlarda hiçbir zaman müşterilerimiz mağdur edilmemektedir. Verdiğimiz tüm hizmetler garanti kapsamındadır. Bornova Viessmann kombi tamiri teknik servis ekibi tarafından verilen hizmet sonrasında kombiniz ilk günkü gibi çalışacaktır

Bornova Viessmann Kombi Servisi

Şirketimizden hizmet alma talebinde bulunmanız halinde müşteri temsilcilerimizin verdiği tarihteekibimiz evinize gelerek kombinize gerekli işlemleri yapmaktadır. Bornova Viessmann kombi tamiri sürecinizde daha fazla bilgi almak için websitemizde bulunan müşteri temsilcisi numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.