Bornova Vaillant Kombi Servisi

Günümüzde kullanmış olduğumuz beyaz eşyalarımız belki de yaşam alanlarımızın en değerli eşyaları olarak sayılabilir. Zira insan gücü ile yapılması gereken çoğu işi üstlenen bu eşyalar her alanda işimizi kolaylaştırmak için kullanılmaktadır. Yaz aylarında soğutma yapan klimalar, yılın her sürecinde gıdalarımızı saklayan buzdolapları, mutfakta bulaşıklarımızı yıkayan bulaşık makineleri, banyoda çamaşırlarımızı yıkayan çamaşır makineleri ve tüm kış boyunca evimizi ısıtarak bize ısınma kolaylığı sağlayan kombilerin kullanımı neredeyse mecburi duruma getirilmiştir. Kombiler olması gerekenden çok daha uzun süre kullanılabilmesi için mutlaka düzenli olarak her yıl sonbahar aylarında bakıma tabi tutulması gereklidir.

Bakımı düzenli olarak yapılan kombilerin yıl boyunca arıza çıkartmadan kullanılabildiği gözlemlenir. Bornova Vaillant Kombi Servisi olarak kombi bakımları tarafımızca yapılmaktadır. Kombi bakımları ve kombi arıza giderme işlemleri için mutlaka servis kullanılması gereklidir. Kombi arızalarının servis tarafından giderilmesinin gerekliliğindeki neden kombilerin arızalarının giderilme aşaması eğer bilinçsiz olarak gerçekleştirilir ise kombilerin patlamalı arızalara ve kazalara neden olabileceği gözlemlenir. Kombilerin arızalarının ortadan kaldırılması için mutlaka uzman bir servis elemanından destek alınmalıdır.

Kalorifer Peteği Arızaları

Kalorifer petek arızaları genellikle kombi veya tesisat nedeni ile oluşan arızalardır. Bazı zamanlarda kalorifer peteklerinin vanalarının arıza yaptığı gözlemlenebilir. Vana arızaları genellikle kalorifer peteklerinin içinde dolaşım yapan suyun dışarı atılması ile gerçekleşebilir. Bazı kalorifer petek arızaları yaşam alanlarının su basması ile sonuçlanmasına bile neden olabilir. Kalorifer peteklerinin su basması arızalarına neden olmaması ve vanalarının aralıklı süreçlerde arıza göstermemesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı yapılan kalorifer petekleri Bornova Vaillant Kombi Servisi olarak tarafımızca temizliği de yapılmaktadır. Temizliği yapılan kalorifer peteklerinin daha iyi ısı sağladığı gözlemlenebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir