Bornova Siemens Servisi

Siemens Servisi

Bornova Siemens beyaz eşya servisi olarak senelerdir İzmir’de hizmet vermekteyiz. Bosch markası taşıyan buzdolabı, ocak, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, elektrikli ev aletleri, ankastre ürünler gibi beyaz eşyaların kurulum, bakım ve onarımını yapmaktayız.

Ekiplerimiz Siemens markasının ürettiği beyaz eşya modellerinde deneyimlidir. Hangi arızanın nereden kaynaklığını kısa sürede belirleyerek sonuç odaklı bir çalışma yürütür. Bu size önemli bir zaman kazandırır. Bakım, onarım ve kurulum için fazladan beklemeniz bu şekilde engellenir.

İzmir’in önde gelen beyaz eşya servislerinden biri olarak 7/24 hizmet sunmaktayız. Bornova ve ilçeleri başta olmak üzere şehrin geneline ulaşabilecek yeterli servis ağına sahip olan şirketimiz, bu alanda kendini her geçen gün geliştirmektedir.

Bornova Siemens Servisi

Sunduğumuz beyaz eşya servisinde her zaman donanımlı araç ve gereçler kullanıyoruz. Gelişen teknolojiyi benimseyerek, tüm ekipmanlarımızı modern ürünlerden seçiyoruz.

Bu zaten uzman olan teknisyenlerimiz daha da kusursuz şekilde servis hizmeti vermelerini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini kazanmak için yaptığımız her işi eksiksiz şekilde tamamlıyoruz. Servisten sonra ekstra bir maliyetle karşılaşmamanız için tüm bakım, onarım ve kurulum adımlarını özenle atıyoruz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için uygun fiyatlı politikalar ile beyaz eşya servisi veriyoruz. Servis sonrasında ise garanti güvencesi vererek, aynı arızalar ile tekrar karşılaşmanız halinde mağdur olmanızı engelliyoruz. Yedek parça tamiri, yedek parça değişimi ve işçilik için bir yıl garanti süresi veriyoruz. Bu süre içinde parçalarda veya işçilikte bir sorun olması halinde ücretsiz şekilde bunların telafisini gerçekleştiriyoruz.

Bornova Siemens Servis Telefonu

Bornova Siemens beyaz eşya servisi, Siemens markalı ürünlerde yenilikçi çözümler ile hızlı sonuçlar almaktadır. Teknisyenlerimiz uzmanlığı ve deneyimi sayesinde her türden arızayı yerinde çözebilecek donanımdadır. Bu da beyaz eşyaların tamir için sürekli taşınmasını engeller.

Firmamızla çalışarak uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz. Kredi kartı, nakit, havale, EFT gibi ödeme seçeneklerinden size uygun olan bir tanesi ile rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz. Günün her saati hizmet veren firmamızla çalışmak için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz. Bunun dışında web sitemizden mesaj atabilirsiniz.

TIKLA ARA!