Bornova Maktek Servisi

Bornova Maktek kombi servisi hizmetimizden yararlanmak için İzmir’in her ilçesinden arayarak kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kurulumu gibi işlemleri deneyimli teknisyenlerimiz ile yaptırabilirsiniz. Maktek’in son dönemde ürettiği kombi modelleri de dahil olmak üzere gerekli eğitimleri alan ekiplerimiz kombilerdeki arızalara pratik çözümler üreterek direkt arızayı ortadan kaldıracak uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Firmamız kaliteli ve donanımlı servis araçları ile birlikte bakım ve tamir işlemlerini yerinde sorunsuz şekilde tamamlamaktadır. Sağladığımız hizmet sadece servis ile sınırlı değildir. Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak adına kombi servisi sonrasında da sağladığımız avantajlar devam etmektedir. Maktek markalı kombilerde işçilikte ve parça değişimlerinde 1 yıl garanti süresi vermekteyiz. Bu süre içinde yaşanacak arızalarda, firmamız ücretsiz şekilde tekrar tamir ve bakım desteği vermektedir. Bu yeniden servis ücreti ödemenizi engeller.

Bornova Maktek Servisi

Kombi bakımları düzenli olarak yapılması gereken, size önemli faydalar sağlayacak uygulamalardır. Özellikle kış günlerinin yaklaşması ile birlikte kombi bakımının önemi iki kat daha fazla artmaktadır. Uzmanlara göre yılda en az iki kez kombi bakımı yapılmalıdır. Yılda bir kez yapılacak ise bunun kış ayları gelmeden yaptırılması daha doğrudur. Bu yoğun olarak kullanılacak kombinin kış ayında daha verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Yapılacak bu bakımlar yıl içinde kombinin arıza çıkararak bozulmasını önler. Soğuk günlerde kombi arızası ile uğraşmamış olursunuz. Ayrıca arızalanmamasının dışında performansını da arttıracaktır. Performanslı çalışan kombiler mekanı daha çabuk ısıtacağı için daha az enerji harcar.

Bornova Maktek Servis Telefonu

Sizde bakım yaptırarak kış aylarına rahat girmek için Bornova Maktek kombi servisi ile kolayca kombi bakımı yaptırabilirsiniz. Bu sayede “kombi su kaçırıyor” ya da “sıcak su gelmiyor” gibi sıkıntıları soğuklar bastırmadan çözebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Hem web adresimizden hem de 0232 224 84 75 ‘ten arıza yaşadığınızı ileterek, uzman teknisyenlerimizin adresinize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir