Bornova Lambert Servisi

Lambert Servisi

Firmamız Lambert markasının Bornova bölgesinde kombi servisi olarak hizmet veren önemli bir parçasıdır. Lambert markalı kombilerde deneyimli ve eğitimli ekiplerimiz ile birlikte bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Firmamız yıllardır İzmir’de kombi servisi olarak yer almış, bu alanda kendini ispatlamayı da başarmıştır. Birçok müşteri ile çalışmanın getirdiği bilgi birikimi ile müşteri memnuniyetini aldığımız her işte bu sayede sağlamayı başardık.

Alınan önlemlerden bir tanesi de tüm servis ekipmanlarının adresinize getirmektir. Servis araçlarımız kombi bakımı ve kombi tamiri için gerekli olan tüm yardım araç ve gereçleri taşıyabilecek kapasitededir. Bu sayede tüm bakım ve onarım uygulamaları yerinde yapılabilmektedir.

Bornova Lambert Servisi

Kombi arıza kodu, kombinin hangi nedenle çalışmadığını gösterir. Bu gibi durumlarda kombi kendini kapatır. Çalışmamasının nedeni ise var olan sorunun daha büyük arızalara yol açmaması içindir.

Bu kolay giderilebilecek arızalar için size bir yöntem belirlemenizi sağlar. Arıza kodunun ne anlama geldiğini öğrenerek, yapabileceğiniz kolay işlemler ile kombiyi tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak kombi konusunda bilginiz yoksa hiçbir şekilde işlem yapmamanız daha doğrudur. Yanlış yapılacak işlemler ile çok daha masraflı arızaların oluşması da mümkündür.

Hata kodu çözümü için kullanma kılavuzuna bakabilirsiniz. Burada verilen yönergeleri izleyerek gerekli ayarları yapıp kombiyi yeniden çalışır hale getirebilirsiniz. Bu kolay ve elektrik bilgisi gerektirmeyen arızalar için geçerlidir. Elektrik, elektronik sistemlerde görülen arızalar için uzman kişilerden destek almak gerekir.

Bornova Lambert Servis Telefonu

Firmamız güvenilir ve uzman teknisyenleri ile birlikte, Lamert markası kullanan müşterilerimizin yaşadığı kombi arızaları  ve kombi montajında görülen hataları kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Bize 0232 224 84 75 numaralı hattı arayarak ulaşabilir ve sorunsuz şekilde hizmet alabilirsiniz.

Arıza kaydının alınmasının ardınan teknisyenlerimiz, tüm yardımcı araç ve gereçleri ile birlikte adresinize yönledirilecektir. Servis araçlarımız, her türden kombi arızasını yerinde onarabilecek donanımdadır. Piyasadaki modern ekipmanları tercih eden firmamız, kombi servisi olarak burada da kendi farkını göstermektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.