Bornova Kombi Servisi

Bornova kombi servisi firmamız, kurulduğu ilk günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Şirketimiz aldığı her işte birinci öncelik haline getirdiğimiz müşteri memnuniyetini her defasında sağlamayı başarmıştır. Bunda uzun yıllardır kombi servisi sektöründe yer almamızın katkısı büyüktür. Deneyimli teknisyenlerimiz, kombide görülen arızaları kısa sürede tespit ederek, hızlı şekilde onarımına başlamaktadır.

Personellerimiz elektronik sistemler konusunda eğitim alan kişilerden oluşmaktadır. Bu, yeni teknoloji ile üretilen kombilerde ve aynı zamanda eski teknolojili kombilerde  de profesyonel çalışma imkanı vermiştir. Her markanın elektronik sisteminde oluşan arızaları kısa sürede tespit eden teknisyenlerimiz, bunların çözümü için en doğru işlemleri uygulamaktadır.

Bornova kombi servisi ile uzmanlarımızdan destek alabilir ve kombi bakımını yaptırabilirsiniz. Bakım, kombiler için son derece önemlidir. Bakımı zamanında yapılan kombilerin ömrü çok daha uzar. Ayrıca çalışma performansı da yükselir. Bununla birlikte performansı yükselirken yakıt tasarrufu da sağlar. Böylece faturalara yansıyacak maliyet düşer.

Bakım yapılmayan kombilerde zaman içinde performans kaybı görülür. En sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi, yüksek ısılarda çalıştırılmasına rağmen peteklerin az sıcaklık vermesidir. Bunun birden fazla nedeni olabilir. Genelde olarak kombinin su ısıtan bölgelerinde oluşan arızalar, peteklerin tam olarak ısınmasını engeller. Böyle bir durumda uzmanlardan destek almak gerekir.

Bornova Kombi Servisi

İzmir’de profesyonel destek alabileceğiniz firmalardan biri olarak güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Bornova kombi servisi olarak İzmir’in her bölgesine ulaşım sağlayabilecek servis aracı kapasitesine sahibiz. Bu, servis hizmetini hızlı biçimde vermemizi sağlarken, sizin de zamandan büyük oranda kazanç elde etmenize katkıda bulunur.

Kombiler özellikle kış aylarından sonra bakıma alınmalıdır. Bu şekilde yoğun kullanılan kombiler bir sonraki kış mevsimine daha verimli şekilde kullanılabilir. Zamanında yapılmayan bakımlar, kombilerde sesli çalışma, ısıtmama, geç ısıtma, fazla gaz harcama, su sızdırma gibi problemler yaratabilir. Bunlar da ileride daha büyük masraflara yol açacak şekilde kombileri bozabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir