Bornova klima servisi

Bornova klima servisi, Bornova ve çevresi başta olmak üzere İzmir genelinde hizmet veren klima servislerinden biridir. Klima bakımında veya klimalarda ortaya çıkan arızalar konusunda uzmanlar tarafından destek almak isteyenler, güvenle firmamızla çalışabilirler.

Klimanın normal şekilde çalışmamasının birden fazla nedeni olabilir. Bunlardan bazıları kolay şekilde çözülebilecekken bazıları için uzmanlardan destek almak gerekir.

Klima çalışmıyorsa ilk olarak elektrik bağlantıları ve sigortalar kontrol edilmelidir. Klimalar elektrik ile çalıştığı için bir güç kaynağına bağlı olmak zorundadır. Fişler takılı ve sigortalar açık halde klima çalışmıyorsa cihazın iç devrelerinde sorun olabilir. Bunun için elektrik ve elektronikten anlayan kişilerden yardım almak gerekir. Aksi halde sağlığınız açısında risk oluşturacak sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bornova klima servisi

Klima bakımı cihaz ömrünü uzatan uygulamalardan biridir. Profesyonel şekilde yapılan klima bakımları, çalışma performansını önemli şekilde arttırır. Isıtma ve soğutma işlemleri daha kısa sürede yapılabilir. Buna bağlı olarak enerji tasarrufu da elde edilir. Uzun vadede ekonomik olarak önemli bir kazanç sağlanır.

Bornova klima servisi ile birlikte, uzman ekiplerimiz tarafından klima bakımlarını zahmetsiz şekilde yaptırabilirsiniz. Bünyemizde görev alan teknisyenlerimiz, İzmir servisi olarak yıllardır piyasada görev yapan bilgili ve güvenilir kişilerden oluışmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız, her işinde özenli ve titiz bir çalışma yürütmektedir. Tüm kombi modellerinde, en doğru işlemleri yaparak kısa sürede bakım çalışmalarını tamamlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti en fazla önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Yıllardır yaptığımız klima servisi hizmetinde her bakım ve onarım işleminden sonra olumlu geri dönüşler aldık. Müşteri memnuniyetini sağlamamızda, işini ciddiyetle yapan teknisyenlerimiz ve yardımcı ekiplerimizin özverili çalışmasının payı büyüktür.

Bornova klima servisi olarak teknik ekiplerimizin özverili çalışmalarını teknolojik ve donanımlı yardımcı araç gereçler ile desteklereyerek daha kaliteli bir klima servisi hizmeti verilmesini sağlıyoruz. Bakım ve onarımda kullandığımız yardım ekipmanlarımız kalitedeki birinci sınıf ürenlerden seçilmektedir. Bu sayede parça değişikliği, temizlik, ölçüm gibi servisi kaliteli hale getirecek detaylarda daha keskin sonuçlar elde etmekteyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.