Bornova İmmergas Servisi

İmmergas Servisi

Firmamız İmmergas markasının İzmir bölgesinde hizmet veren kombi servisidir. İzmir’de İmmergas markalı kombilerde uzman ekiplerimiz ile birlikte bakım ve onarım yapmaktayız. Firmamız yıllardır İzmir’de kombi servisi olarak çalışmaktadır. Birçok müşteri ile çalışmanın getirdiği avantaj ile müşteri memnuniyetini aldığımız her işte sağlamayı başarmaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlamamızda teknik ekibimizin rolü büyüktür.

Her biri alanında uzman, kombi modelleri hakkında eğitimlidir. Teknisyenlerimiz deneyimli olmanın da artısı ile bakım ve onarım işlemlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmektedir. Sorunsuz ve bir servis deneyimi yaşamanız için gereken tüm önlemler de ekiplerimizce alınmaktadır.

Bornova İmmergas Servisi

Ayrıca bakım sırasında ekiplerimiz arızalanacak parçaları da tespit etmektedir. Bu parçaların önceden tespit edilerek değiştirilmesi, kombinin diğer parçalarını da bozmadan işlem yapılmasını sağlamaktadır. Arızalı parçanın bilgisi sizinle paylaşılarak onay vermeniz halinde adresinizde parça değişimi yapılır. Firmamız tüm yedek parça değişimlerini markanın orijinal ürünlerini kullanarak yapmaktadır.

Kombi arıza kodu, kombinin hangi sebeple çalışmadığını gösterir. Bu kolay giderilebilecek arızalar için size bir seçenek sunar. Arıza kodunun ne anlama geldiğini öğrenerek, yapabileceğiniz kolay işlemleri uygulayarak kombiyi tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bornova İmmergas Servis Telefonu

Profesyonel ekiplerce kombi servisi almak, sıkıntısız şekilde kombinizi yeniden kullanmanızı sağlar. Kurumsal yapıda çalışan firmaları tercih ederek ek fatura, eksik işlem, hatalı uygulama gibi problemlerin yaşanmasını engelleyebilirsiniz. İzmir’de müşteri memnuniyetini sağlamak için firmamız kurumsallığın getirdiği sorumlulukların bilincinde olarak hizmet vermektedir. Bunu uygun fiyat avantajı ile sizlere sunarak, ekonomik olarak da servisten mumnun kalmanızı sağlamak amaçlarımız arasındadır. Siz de İzmir’deki birçok kişi gibi profesyonel ekiplerimizden kombi servisi hizmeti almak isterseniz firmamızla çalışabilirsiniz.

Firmamız güvenilir ve uzman ekibimiz ile birlikte, kombi sorunu yaşayan müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Bize 0232 224 84 75 numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yaptıktan sonra arıza kaydı oluşturarak en kısa sürde kombinizi tamir ettirebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.