Bornova Ferroli Servisi

Müşterilerimizin eksiksiz bir servis hizmeti alması için tüm şartları yerine getiriyoruz. Eksiksiz servis anlayışımız için kalite, güler yüz ve hız ön sıralardan yer almaktadır. Arıza kaydınızın alınmasının ardından ekiplerimiz size en yakın konumdan harekete geçer. Günün her saati hizmet veren firmamız, çok kısa sürede adrese gelerek kombi tamirini gerçekleştirir. Bu özellikle kış mevsimine girdiğimiz şu dönemde size büyük kolaylık sağlamaktadır. Soğuk günlerde ısınma problemi yaşamamak için hızlı servis almanız önemlidir.

Geniş servis ağımız sayesinde İzmir’în tüm ilçelerine servis hizmeti vermekteyiz. Markanın ülkemizdeki satış sonrası hizmetinin önemli bir parçası olarak donanımlı servis araçlarımız ile en pratik çözümleri üretiyoruz. Teknolojiye ayak uydurmak günümüz hizmet sektörünün zorunluluğu haline gelmiştir. Kombi teknolojisinin ilerlemesi, servis firmalarının da bu ilerlemeye ayak uydurmasını gerektirmektedir. Firmamız bu noktada kendini yenilemeyi başarmıştır. Müşterilerimizin sorunsuz bir kombi servisi alması için piyasadaki modern ekipmanlar ile bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bornova Ferroli Servisi

İzmir içinde geniş bir bölgeye yayılan firmamız, bu konuda kendini kanıtlamıştır. İzmir’in tüm bölgelerine kısa sürede giden ekiplerimiz, donanımlı servis araçları ile birlikte bakım ve onarım çalışmalarına başlar. Adresinize çabuk ulaşılmasının en önemli nedeni her bölgeye ulaşabilecek personel ve servis aracımızın olmasıdır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için servis anında oluşabilecek aksiklerin önüne geçmek için gereken tüm şartları uyguluyoruz. İşini ciddiyetle yapan, servis ekiplerimiz alanında eğitimli, kombi tamiri ve kombi bakımında İzmir’deki sayılı kişilerdendir. Yeni dönemde üretilen kombi teknolojileri hakkında düzenli olarak firmamız tarafından teknisyenlerimize eğitim verilmektedir. Bu sayede karşılaşılan farklı arızalara profesyonel çözümler üreterek kombi tamirini yapmaktadırlar.

Bornova Ferroli Servis Telefonu

Bize 0232 224 84 75 numaralı hattan bize ulaşarak, kaltieli kombi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız bünyesindeki uzman teknisyenlerimiz sorunlarınızı çözmek için gerekli çalışmaları bu şekilde başlatabilirsiniz.

Kaliteli kombi servisi almak ve bunu uygun fiyat avantajı ile gerçekleştirmek için Bornova Ferroli kombi servisi firmamızla “petekler ısıtmıyor” ya da “sıcak su gelmiyor” gibi problemleri güler yüzlü ekibimiz ile birlikte ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir