Bornova ECA Servisi

ECA Servisi

Kurumsal yapımızın bir gereği olarak tüm bakım ve kombi tamirini garanti güvencesi ile yapıyoruz. Ekiplerimiz bakım ve tamirat işlemlerinde ve sonrasında yaşanabilecek arızaları önlese de müşteri memnuniyeti için garanti güvencesi veriyoruz.

Garantili servis hizmeti sizler için olmazsa olmazdır. Bazı durumlarda kombiler parçadan kaynaklı ya da elektrik, iklim gibi çevresel nedenlere de bağlı olarak aynı arızayı tekrar gösterebilir. Bu durumlardan serviste takılan yedek parçalarda tekrar bir arıza oluşmasına yol açabilir.

Bu gibi durumlarda garanti yoksa ekstra bir servis ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle bir servis ile anlaşmadan önce mutlaka garantili olup olmadığına bakmalısınız. Bu size servis sonrasında maddi kayıp yaşamamanız için firma tarafından sağlanması gereken bir zorunluluktur.

Bornova ECA Servisi

Firmamızda görevli teknisyenler direk sonuç alacakları uygulamalar ile bakım ve onarım yaparlar. Bu size büyük orada zaman kazandırır. Uzun süre arıza kaynağı aramak, kaynağı bulduktan sonra tamir süresini uzatmak, servis kalitesini düşüren parametrelerden biridir. Teknisyenlerimiz bu konuya son derece dikkat etmektedir. Kombi servisi olarak senelerdir görev yapmanın getirdiği avantajları da kullanarak kısa sürede arızaların kaynağını belirlemektedir. Sonrasında ise donanımlı servis araçlarımız ile sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Kombi servisinde kalite kadar hız da önemlidir. Özellikle kış aylarında arızalanan kombilerde bir an önce servisin gelmesi, soğuk günlerde sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Servisin adresinize kolay ulaşması için yeterli servis ağının olması gerekmektedir.

Bornova ECA Servis Telefonu

Petekler ısınmıyor veya  kombi ısıtmıyor gibi şikayetleriniz varsa bunların çözümü için İzmir’de hizmet veren Bornova BCA kombi servisi olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Kombilerde oluşan arızaları uzman ekiplerimiz ile ortadan kaldırarak yeniden kombinizi kullanmanızı sağlıyoruz. Bunu servis işçiliğinde ve yedek parça değişimlerinde sunduğumuz garanti güvencesi ile gerçekleştiriyoruz. Siz de garantili ve güvenilir bir kombi servisi ile çalışmak için 0232 224 84 75 ‘i arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile ekiplerin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmedei İzmir’de sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Telefon dışında web adresimizden de arıza kaydı oluşturarak sorunsuz ve profesyonel biçimde kombi servisi hizmeti alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.