Bornova Demir Döküm Servisi

Firmamızda görevli teknisyenler direk sonuç alacakları uygulamalar ile bakım ve onarım yaparlar. Bu size büyük orada zaman kazandırır. Uzun süre arıza kaynağı aramak, kaynağı bulduktan sonra tamir süresini uzatmak, servis kalitesini düşüren parametrelerden biridir. Teknisyenlerimiz bu konuya son derece dikkat etmektedir. Kombi servisi olarak senelerdir görev yapmanın getirdiği avantajları da kullanarak kısa sürede arızaların kaynağını belirlemektedir. Sonrasında ise donanımlı servis araçlarımız ile sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Kombi servisinde kalite kadar hız da önemlidir. Özellikle kış aylarında arızalanan kombilerde bir an önce servisin gelmesi, soğuk günlerde sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Servisin adresinize kolay ulaşması için yeterli servis ağının olması gerekmektedir.

Bornova Demir Döküm Servisi

Her serviste garanti güvencesi vererek servis sonrasında da müşterilerimizin mağdur olmaması için gereken şartları oluşturmaktayız. Serviste yapılan bakım, onarım, kurulum, kombi ayarı ve taşınması gibi işçilik ve servis sonrasında da yedek parça garantisi firmamız 1 yıl garanti vermektedir. Bu sayede aynı arızların tekrar görünmesi halinde ekstra bir maliyet ile karşılaşmamış olursunuz.

Garantili servis hizmeti sizler için önemlidir. Bazı durumlarda kombiler çevresel nedenlere de bağlı olarak aynı arızayı tekrar verebilir. Yeni takılan parçalarda tekrar bir arıza oluşabilir. Bu gibi durumlarda garanti yoksa tekrar bir servis ücreti ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle bir servis ile anlaşmadan önce mutlaka garantili olup olmadığına bakmalısınız.

Bornova Demir Döküm Servis Telefonu

Bize 0232 224 84 75 numaralı hattan bize ulaşarak, kaltieli kombi servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız bünyesindeki deneyimli kadro ile sorunlarınızı çözmek için gerekli çalışmaları bu şekilde başlatabilirsiniz. Kombi çalışmıyor ya da kombi ısıtmıyor gibi arızaları kış gelmeden çözüme kavuşturabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini sağlamayı her işimizde başarak, her geçen süre daha fazla kişiye ulaşmayı başardık. Bunda teknisyenlerimiz kadar firmamızda görev alan tüm personellerin katkısı vardır. Rahatlıkla ve güvenle tercih edebileceğiniz firmamızla çalışmak için müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile arıza kaydı bırakmanız yeterlidir.

Müşteri temsilcilerimiz arıza kaydının alınmasının ardından adresinize en yakın yerdeki teknik servis ekibin yönlendirmesini gerçekleştirir. Telefon dışında web adresimizden de arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir