Bornova Buderus Servisi

Kombi bakım ve onarımı için kombi servisi alanında bilgili ve tecrübeli personeller ile çalışan firmamız, İzmir servisi olarak uzun senelerdir Bornova’da hizmet vermektedir. Güvenilirlik ve kalite firmamız için gerek şartlardan biridir. Müşteri memnuniyetini her serviste sağlamayı amaçlamamız güven ve kalite gibi servis hizmetinin iki önemli gerekliliğini yerine getirmektedir. Bu nedenle bünyemizde görev verdiğimiz personelleri de güven ve kalite temini edebilecek kişilerden belirlemekteyiz. Personellerimiz İzmir’de senelerdir görev yapan, piyasada tanınan be güvenilen ustalardan oluşmaktadır.

Bornova Buderus kombi servisi hizmetimiz İzmir’de kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kurulumu gibi işlemleri alanında yetkin teknisyenlerimiz ile yaptırabilirsiniz. Firmamız kaliteli ve donanımlı servis araçları ile birlikte bakım ve tamir işlemlerini yerinde sorunsuz şekilde bitirmektedir.

Bornova Buderus Servisi

Kombi bakımları periyodik olarak yapılması gereken işlemlerdir. Uzmanlara göre yılda en az iki kez kombi bakımı yapılmalıdır. Yapılacak bu bakımlar yıl içinde kombinin arıza çıkararak bozulmasını önlediği gibi performansını da arttıracaktır. Bakım yaptırmak için işinde uzman bir kombi servisi ile anlaşmak kolay şekilde bu işlemleri yapabilmenizi sağlar. İzmir’de faaliyet gösteren, sertifikalı ve güvenilir firmalar içinde tercih edebileceğiniz kombi servislerinden biri olarak uygun fiyata bakım ve onarım yapmaktayız.

Bornova Buderus Servis Telefonu

Kombi arıza kodu ve hata kodu çözümü problemleri için İzmir’de kurumsal yapıda hizmet veren kombi servisimizi tercih edebilirsiniz. Bizimle çalışmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan arayarak müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.  Bu şekilde güvenilir ve uzman ekiplerimize kombinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmede hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile arıza kaydını oluşturabilir ve en kısa sürede adresinize en yakın konumda bulunan teknik servisin yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Telefon dışında web adresimizden de arıza kaydı oluşturarak sorunsuz ve kolay şekilde servis hizmeti alabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir