Bornova Ariston Kombi Servisi

Şehirlerin ısıtma sisteminin gelişmesi ile kişiler çevre kirliliğini de azaltmak için kömür kullanımından vazgeçip doğalgaz kullanımını tercih ederler. Bununla beraber kişiler kombi sektörüne yönelir. Kombi hem sıcak su ihtiyacı hem de ısıtma sistemini karşılayarak doğalgaz ile çalışan küçük ölçekli yer kaplayan ısıtma sistemi aracıdır. Bu şekilde kombi ihtiyacı arttığından şirketlerin de satışında hareketlenmeler olur. Fakat tüketici sağlam firma bulmaya çalışarak kombilerinin sonra arıza vermesi halinde aldığı firma yaşadığı şehirde olup olmadığına bakmaktadır. Bu süreçte İzmir’de yaşayanlar için en güvenilir olan Bornova Ariston KombiServisiher zaman tüketicinin yanında yer alarak onların sorunlarını çözmeye çalışır.

Kombi Çeşitleri
Kişilerin oturduğu eve göre kombi seçenekleri ısıtma seviyesinin olduğu bulunur. Bu kombiler hem ısıtmak için hem de tasarruf için kullanılır.

Yoğuşmalı Kombi: Bu kombi çeşidinde kişi tasarruf sağlama amacıyla tercih eder. Böylecekişi evinin büyüklüğüne göre derece sisteminde ısınmaya çalışır. Bu derecelendirme genelde evin büyüklüğüne göre değişirken ortalama 40-45 derecede ısı sağlar. Yoğuşmalı kombi içerisindeki kirli gazı dışarı atmadan önce filtre sayesinde gazı alarak tekrar ısı verme çabasında bulunur.

Yoğuşmasız Kombi: Bu kombi çeşidini tercih edenlerin çoğu ise maddi geliri az olan insanlardır. Bu kombi türü yoğuşmalı kombiden farkı tasarruf sağlamayarak normal olarak ısıtan sistemdir. Bu kombilerde zaman zaman bağlantı yerlerinde ya da vanalarında arıza olur. Sonrasında servis imkânına başvururuz. Tüketicinin her zaman memnuniyetini sağlayan Bornova Ariston Kombi Servisiarayarak kombinizi daha güvende kullanılır hale getirir.

İletişim
Kombinizde herhangi bir arıza problemi olduğundaBornova Ariston Kombi Servisiaranarak en kısa sürede kombinizin arıza tespitini gidererek müşteri memnuniyetini sağlar.Bu şekilde müşteri kombisinin arızasını gideren firmadan memnun kalarak eski kombisini aratmayacak şekilde tekrar kullanım hakkına sahiptir. Kombileri her saatte arayarak 7/24 hizmet veriyor. Müşterilerin sürekli ihtiyacını gidererek onların memnun kalmasını sağlar.

Kombi Bakım
Kombinizin aldığınız yerde garanti süreci olduğu halde servis arızanızı ücretsiz giderecektir. Eğer sizden kaynaklı bir arıza ise belli bir arıza ücreti tahsil eder. Bu esnada kişiler kombinin sürekli arıza tespiti vermemesi için her yıl olarak kombi temizliğini yaptırmaları gerekebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir