Bornova Altus Servisi

Çamaşır makineleri bakım yapılmadığında farklı sebeplerle çeşitli arızalar çıkartır. Bunların önlenmesi için düzenli olarak bakım yaptırılması yeterlidir. Bornova Altus Servisi işlemleri çamaşır makinesinin elektrik sistemlerinin kontrolü, hortumların filtrelerin temizlenmesi, su kanallarının kontrolü, makinenin parçalarının kontrolü, genel temizlik gibi işlemleri içerir. Tüm bu işlemlerin makinenin ömrünü uzatacağı gibi aynı zamanda bu süre içinde verimli çalıştırır. Verimli çalışan her beyaz eşya enerji tasarrufu sağlar. Bu da ekonomik olarak kar elde ettirir.

Bornova Altus Servisi

Çamaşır makinesi tamiri çamaşır makinesi bakımı yapan İzmir beyaz eşya firmamız, uzman ekipleri ile eksiksiz şekilde servis hizmeti vermektedir. Kolay ve zahmetsiz şekilde beyaz eşya bakımı ve onarımı yaptırabileceğiniz firmamız, bu konuda İzmir’deki sayılı şirketlerden biridir. Kalite ve güveni elden bırakmadan en sağlıklı şekilde servis alabilmeniz için teknisyenlerimiz özenli bir çalışma yürütmektedir.

Titeme sorunu yaşayarak uzun süre makineyi kullanmanız halinde makinenin diğer parçaları da zarar görebilir.  Arızalı parçaların tespiti için işinde profesyonel kişilerden destek almanız sorunları kısa sürede çözmenizi sağlar. İzmir bornova altus servisi olarak sizlere uygun fiyata destek sağlıyoruz. Firmamız çamaşır makinesinin, yeni teknoloji ürünleri de dahil olmak üzere tüm mekanizmalarına hakim teknisyenler ile çalışmaktır. Bu sayede sonuç odaklı çalışarak en kısa sürede makineyi tekrar çalışır hale getirmekteyiz.

Bornova Altus Servis Telefonu

Çamaşır makinesinde titreme sorunu bornova altus beyaz eşya servisi olarak sizlerden aldığımız şikayetlerin başındadır. Bu sorun çoğu müşterimizin makinesinde görülen, makinenin iç parçalarına bağlı olarak gelişen bir problemdir.

Bunun dışında makinenin iç parçalarında arıza olması da titremeye yol açar. Makinelerde bulunan iki amortisör, makine çalışırken titremesini engeller. Bunlardan herhangi birinin bile arızalı olması makineyi titretir. Yapılacak kontrollerde arızalı amortisör tespit edilerek öncelikle onarılabiliyorsa onarılır. Onarılmayacak kadar arızalı ise değiştirilerek sorun çözülür.

Diğer bir titreme nedeni de çamaşır makinelerindeki motor ve kazan kasnağının birleşiminde bulunan kayışın esnemesidir. Esneyen bu kasnak sallanmaya başlar. Sallandıkça makineyi de titretir. Bu parçanın değişmesi halinde sorun ortadan kalkar. Tüm bu işlemleri izmir altus servis telefonu olan 0232 224 84 75 ‘İ arayarak  uzmanlarımıza yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir