Bayraklı Viessmann Servisi

Kombi bakımları cihazların yüksek performans ile çalışmaya devam etmesini sağlar. Özellikle günlük hayatımızda ısınma ihtiyacımızı kolaylaştıran ürünler, yoğun kullanıma bağlı olarak zaman içinde yıpranır. Uzun süre aynı çalışma şeklini koruması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir.

Kombilerinizin sorunsuz şekilde çalışmaya devam etmesi için bakım işlemlerinin aksatılmaması gerekir. Bunun için kombi servisi olarak hizmet veren kişi veya kurumlar ile anlaşarak en doğru ve zahmetsiz şekilde  bakım işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Bayraklı Viessmann kombi servisi ile İzmir’de bakım ve onarım işlemlerini profesyonel ekiplerimizce  yaptırabilirsiniz. Deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimiz ile kombilerinizde oluşacak arızaları ortadan kaldırabilirsiniz.

Bayraklı Viessmann Servisi

Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile ekiplerimiz tüm bakım ve onarım işlemlerini eksiksiz ve doğru şekilde yapmaktadır. Gelişen teknolojiyi de takip ederek, yeni üretilen kombi modellerinde de bilgi olan personellerimiz, arızalara yenilikçi çözümler üretmektedir.

Personellerimiz servis araçları sayesinde arızaları yerinde ortadan kaldırmaktadır. Onarılmayacak parçaların bilgisi verilerek, onayınız ile birlikte bunların değişimi  yapılmaktadır. Firmamız parça değişimlerinde her zaman orjinal parçaları kullanmaktadır.

Yapılacak kontrollerde kombiniz çok eski ise yenilemeniz doğrultusunda ekiplerimiz tavsiyede de bulunur. Yeni takılacak parçaların kombinin performansında önemli bir artış yapmayacağı durumlarda kombinizi yenilemeniz daha doğrudur.

Ortalama bir kombinin çalışma süresi 15-20 yıl arasıdır. Yapılacak bakımlar ile bu süre 25-30 yıla kadar uzatılabilir.

Bayraklı Viessmann Servis Telefonu

Firmamız kurumsal yapısı ile İzmir’de öne çıkan güvenilir kombi servislerinden biridir. Aldığımız her işte müşteri memnuniyetini sağlamak için kurumsal yapımız içinde hareket etmekteyiz. Bu kapsamda tüm bakım ve onarımları garanti güvencesi ile yaparak servis sonrasında meydana gelebilecek arızalar karşısında size bir seçenek daha sağlamaktayız.

İzmir’de kombi servisi hizmetine kendini yenileyerek devam eden firmamızdan garantili  ve kaliteli servis hizmeti için 0232 224 84 75 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Aramanızın ardından müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek servis işlemlerini başlatabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir