Bayraklı Maktek Servisi

Maktek Servisi

Müşteri memnuniyetini sağlamak için prensip haline getirdiğimiz konulardan biri sürekli açık olduğumuz gelişimdir. Kendimizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek sürekli yenileyerek en kesin sonuçları alacak işlemleri uygulamaktayız. Aynı şekilde personellerimiz de gelişen teknolojiyi de takip ederek, yeni kombi sistemleri hakkında düzenli eğitim almaktadır.

Bu, kombi servisi sırasında büyük bir avantajı da beraberinde getirmektedir. Arızaların önceden tespiti, arızaların kolay şekilde kaynağının anlaşılması, karşılaşılan arızalarda yapılacak işlemler, kontrollerin doğru yapılması, değişim işlemlerinde parçaların uygun şekilde sökülüp takılması bu avantajlardan birkaçıdır.

Bayraklı Maktek Servisi

Müşteri temsilcilerimiz arıza kaydını oluşturmasının ardından teknis ekiplerimiz donanımlı servis araçları ile birlikte adresinize doğru yola çıkar. Adresinize ulaştıktan sonra kombi sorunu kaynağını tespit ederek bunların onarılması işlemine geçer. Onarılacak parçalar yerinde onarılır. Onarılmayacak parçalar ise yenisi değiştirlerek makie tekrar çalışır hale getirilir.

Yapılan değişimler orijinal parçalar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu da servis sonrası kombideki verim artışını daha da yükseltir. Ayrıca orijinal parça kullanmak, bu parçanın markanın garantisi altında olduğu anlamına da gelir. Bu da arıza yaşamanız durumunda, mağdur olmadan tekrar ücretsiz olarak yeni parçayı almanızı sağlar.

Bayraklı Maktek Servis Telefonu

Garantili ve eksiksiz bir servis için Bayraklı Maktek kombi servisi firmamızla çalışabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte, tüm kombi modellerinde müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede çözerek, arızalı kombilerin yeniden verimli şekilde kullanılabilmesini sağlıyoruz.

İzmir’de faaliyetine durmadan devam eden  kombi servisimiz her geçen gün kendini geliştirmektedir. Garantili  ve kaliteli servis hizmeti için 0232 224 84 75 numaralı hattan bize ulaşabilir ve belirttiğimiz avantajlı fırsatlarımız ile birlikte profesyonel bakım ve tamir yardımı alabilrsiniz. Bizi aramanızın ardından müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek servis işlemlerini başlatabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.