Lambert Servisi

Bayraklı Lambert Servisi

Kombi bakımları periyodik olarak yapıldığında kombi sorunları ortadan kalkar ve yeni gibi yüksek performans ile çalışmaya devam eder. Özellikle günlük hayatımızı kolaylaştıran kombiler, kış aylarında  yoğun kullanıma bağlı olarak zaman içinde eski verimi ile çalışmayarak bazı arızalar gösterir. Bunun nedeni elektrik, elektonik sistemlerden oluşmasıdır. Bunun dışında tesisat, kurulum gibi işçilik isteyen kombi parçaları da vardır. Kombilerin de diğer beyaz eşyalar gibi uzun süre aynı çalışma şeklini koruması bu nedenle mümkün değildir.  Elektrik ve elektronik sistemlerin, farklı nedenlere bağlı olarak dönem dönem bazı arızalar göstermesi normaldir. Bunlardan bazıları çevre şartlarına bağlı olarak gelişirken bazıları kombiden kaynaklanır.

Bayraklı Lambert Servisi

Kombi servisi uzman ekipler ile bu tür problemlerinizi çözüme kavuşturmada en iyi seçenektir. Ancak bazı durumlarda servise başvurmadan da kendiniz kombiyi arıza modundan çıkabilirsiniz. Kombi açılmıyor ise ilk olarak ocağı yakın. Gaz olup olmadığına emin olun. Ocak yanıyorsa kombinin bağlı olduğu gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol edin. Vana açıksa ve kombi hala çalışmıyorsa reset atıp yeniden çalıştırmayı deneyin. Yine sonuç alamazsanız bir kombi servisinden yardım alın.

Arıza hakkında bilgi almak için kombinin verdiği kombi arıza kodu için internette ya da kullanma kılavuzundan bunun ne anlama geldiğine bakabilirsiniz.

Bayraklı Lambert Servis Telefonu

Kaliteli kombi servisi almak ve bunu uygun fiyat avantajı ile gerçekleştirmek için Bayraklı Lambert kombi servisi ile çalışabilirsiniz. Bayraklı’da kurumsallığı ile ön plana çıkan firmamız, Lambert markalı kombilerin bakım ve onarımında sizlere uzman ekipleri yardımcı olmaktadır. Ekibimizdeki teknisylerden İzmir’in deneyimli ve güvenilir kişilerinden oluşmaktadır.

Firmamız güvenilir ve tecrübeli personelleri ile birlikte, kombilerdeki  arızaları kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Bize 0232 224 84 75 numaralı hattı arayarak ulaşarak, İzmir’de sorunsuz ve zahmetsiz şekilde kombi servisi işlemlerini halledebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yaptıktan sonra arıza kaydı oluşturmanız halinde kısa sürede ekiplerimiz adresinize gelerek kombiniz için gerekli bakım ve tamir işlemlerini uygulayacaktır.