Bayraklı klima servisi

Bayraklı klima servisi firması olarak, İzmir içinde tüm klima modellerinin bakım ve onarımını yapıyoruz. İzmir servisi hizmetimizde klimaların taşınma işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Firmamız donanımlı servis araçlarına sahiptir. Bu araçlar sayesinde klimanızı başka bir adrese rahatlıkla taşıtabilirsiniz. Taşınan adreste uzman ekiplerimiz en doğru şekilde montajını yaparak klimayı çalışır halde teslim etmektedir.

Montaj konusu klimalarda önemlidir. Yaşanan klima arızalarından bazıları klimanın yanlış şekilde kurulmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle yeni klima aldıysanız veya klimanızı başka bir adrese götürecekseniz, deneyimli ve bilgili kişilerle çalışmanız daha doğru olacaktır.

Klimalarda yaşanan arızaların bir diğer nedeni de bakımlarının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Uzmanlara göre 6 ayda bir klima bakımının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan klimaların hava filtrelerinde toz birikir. Biriken tozlar zamanla katılaşır ve hava akışı zorlaştırır. Ayrıca buradan geçen hava da temiz olmaz.

Bu durum sağlığınız açısından da risk oluşturur. Kirli hava filtrelerinden gelen hava solunum yollarında enfeksiyonlara yol açabilir. Bayraklı klima servisi ile periyodik bakımını uzman ekiplerimizce yaptırabilirsiniz. İzmir’de 7/24 hizmet sunan firmamız, geniş ulaşım ağı sayesinde her bölgeye rahatlıkla ulaşmaktadır.

Bayraklı klima servisi

Klimalar büyük arızalar vermeden önce bazı uyarılar verir. Bu uyarılar dikkate alınmazsa klimada oluşacak arızanın boyutu büyür. Onarılması daha zorlaşır. Bu tür arızaların maliyeti de başlangıçtakine göre çok daha fazladır.

Klimaların açılmama sorunu da servis olarak en sık karşılaştığımız sorunlardan biridir. Bu tür sorunların nedeni genelde güç kaynağının problemli olmasıdır. Klima hiç açılmıyorsa; takılı olduğu priz, sigortalar, klimanın enerji kablosu, klimanın açılmasını sağlayan kondanstör, klimanın açılmasını sağlayan anakart, dış ünite kartı, kumanda, sensör veya display kartında arıza var demektir. Bu gibi durumlarda elektronik bilgisi olan kişiler gerekli kontrolleri yapabilir.

Bayraklı klima servisi elektrik, elektronik ve mekanik sistemler konusunda uzman teknisyenler ile çalışmaktadır. Klima açılmıyorsa veya başka bir arızası var ise firmamızla iletişime geçebilir ve klimanızın tamirini yaptırabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir