Bayraklı İmmergas Servisi

Kombi bakımı işinde profesyonel kişiler tarafından yapıldığında  alınacak verim iki katına çıkar. Bakım sırasında yapılan işlemlerin etkisi daha uzun süre görülür. Bu sayede kombilerde arıza veya performans düşüklüğüne rastlanılmaz. Yapılacak bakımlar ile enerji tasarruffu edilmesinin de önünü açar. Bu da mali olarak hem kısa hem de uzun vadede kar elde etmenizi sağlar. Bu nedenle bir kombiservisi ile anlaşmadan piyasada ne kadar süredir çalıştığına, önceki yaptığı işlere, personel kaitesine ve sertifikalı olmasına dikkat etmenizde fayda vardır.

Bayraklı Immergas kombi servisi sertifikalı şekilde hizmet veren firmalardan biridir. Bünyemizdeki personelleri alanında bilgili ve tecrübeli kişilerden seçerek servis kalitemizi belirli bir standartta tutmaktayız.

Bayraklı İmmergas Servisi

İzmir’de güvenilir ve kaliteli bir kombi servisi arıyor ancak bulamıyorsanız  0232 224 84 75 ‘i arayarak kurumsal servisimiz ile profesyonel hizmet alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile gittiğimiz her serviste olumlu geri dönüşler almayı başaran firmamız, sizlerin sorun yaşamadan kombi bakımı ve tamiri yaptırmanız için gereken tüm yükümlülükleri bire bire yerine getirmektedir.

Firmamız İzmir’in her bölgesine kaliteli hizmet götürerek, müşterilerimizin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Kombi bakımı ve kombi tamirinde İzmir’de kurumsal yapıda hizmet veren firmamızı tercih ederek, kaliteli ve güvenli şekilde kombi sorunu sıkıntınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamız tüm işlerinde özenli bir çalışma yaparak direkt sonuç alınacak şekilde kombi servisi hizmeti sunmaktadır. Bu şekilde zaman kazanmanızı sağlayarak,  cihazlardaki yeniden güçlü çalışacak şekilde sağlamaktayız.

Bayraklı İmmergas Servis Telefonu

Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmede arızalı kombi hakkında bilgi vererek servis işlemlerinin hemen başlamasını sağlayabilirsiniz. Telefonla yaptığınız görüşmenin ardından  gerekli yönlendirilme müşteri temsilcilerimiz tarafından yapılacaktır. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile arıza kaydını oluşturduktan sonra, hazır halde bekleyen teknik ekibimiz adresinize kısa sürede gelecektir.

Alanında uzman kombi teknolojileri hakkında bilgi ekiplerimiz, her türden arızı kolayca çözebilmektedir.  Donanımlı servis araçlarının da yardımı ile bakım ve onarım işlemlerini yerinde tamamlamaktadır. Adresinizde yapılacak işlemler size öneml bir zaman kazandıracaktır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir