Bayraklı ECA Servisi

Kombilerin ömrü sınırlıdır. Bir süre sonra işlevini yitirerek çalışmaz. Özellikle eski dönemde üretilen kombiler teknoloji ile birlikte insanların ihtiyacının değişmesi ile beklentileri karşılamamaya başlar. Ortalama bir kombinin ömrü 15-20 yıl arasındadır. 20 yıl içinde kullanılan kombiler eskir ve artık değiştirilmesi gerekir. Bu sürenin yapılacak bakımlar ile üzerine çıkılabilir.

Bayraklı ECA kombi servisi, kombi bakımını titizlikle yapmaktadır. Bakım işlemlerinde tüm kombi parçalarının temizliği, bağlantı noktalarının kontrolü, tesisat kontrolü, peteklerin  kontrolü ve gerekli testlerin yapılmasını kapmaktadır. Firmamız ile anlaşarak tüm bunları zahmete girmeden, ekiplerimiz aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Üstelik Bayrak kombi servisi olarak sizlere en iyi hizmeti verirken aynı zaman bunları uygun fiyat ile sunmaktayız. Bizi tercih ederek, maddi olarak da rahat bir şekilde ECA markalı kombilerinizin bakımı yaptırabilirsiniz.

Bayraklı ECA Servisi

Bir servis ile anlaşmadan önce bazı hususlara önem vererek tercih yapmanız size servis sırasında ne ile karşılaşacağınız hakkında ipuçları verir. Öncelikle anlaşacağınız kişinin kombi bakmı ve kombi tamiri işini yapmada yetkin olduğundan emin olmalısınız. Kombi teknolojileri hakkında bilgi sahibi olan teknisyenler, yanlış uygulamalar yapmayarak, sonuç alacak işlemler ile servisin hızlı şekilde bitirilmesini sağlar. Bununla birlikte işlemlerin kalitesi de artar.

Diğer bir konu da servise gelecek olan firmanın veya bireysel çalışanların işine duyduğu saygıdır. İşine saygı duyan kişiler baştan sona özenli bir çalışma ile bakım adımlarının tamamını gerçekleştirir. Kombiler bu sayede sanki yeniymiş gibi çalışmaya devam eder.

Bayraklı ECA Servis Telefonu

Bayraklı ECA servis telefonu 0232 224 84 75 ‘i aramanız halinde bu özelliklere sahip firmamız ile çalışabilirsiniz. Sizlerin en iyi kombi servisini almanız için ekiplerimiz gereken tüm işlemleri eksiksiz uygulamaktadır. Bu da servis kalitesini yükselttiği gibi kısa sürede yeniden servis ihtiyacı doğmasını engeller.

Kombi çalışmıyor veya kombi ısıtmıyor şeklinde sorunlarınız ve diğer kombi işlemleri için İzmir’de bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamız işçilik ve yedek parçaların değişiminde sizlere garanti güvencesi de vermektedir. Bakım ve parça değişimlerinde 1 yıl süre ile yeniden aynı sorunlar olması durumunda ücretsiz olarak tekrar servis hizmeti sunmaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir