Bayraklı Beko Servisi

Beko firması 1955 yılında İstanbul’un Sütlüce ilçesinde Vehbi Koç tarafından kurulan, dünya çapında faaliyetini sürdüren beyaz eşya ve elektronik cihaz şirketidir. Ülkemizin sanayileşme adımlarının yeni yeni atıldığı yıllarda Koç Holding çatısı adı altında Türkiye’ye döviz kazandırma arayışlarının bir sebebi olarak kurulmuştur. Küresel çapta faaliyet göstermek için Bejerano firması ile ortaklık kurmuştur. Bejerano ve Koç’un ilk iki harflerinin bir araya gelmesi ile Beko markası ortaya çıktı. Beko yıllardır ülkemiz de dahil olmak üzere dünyadaki birçok ülkeye çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, kombi ve televizyon gibi elektronik cihazların üretimi ve satışını yapmaktadır. İzservis olarak yılların markası Beko’ya ait tüm beyaz eşyalardaki problemleri ortadan kaldırıyoruz. Firma olarak Bayraklı Beko Servisi hizmetini sizlere vermekten gurur ve mutluluk duymaktayız. İzservis kalitesi ve güvencesi ile birlikte Bayraklı Beko Servisi imkanlarını almak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayabilirsiniz. 7 / 24 olarak günün her anı ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizde bir servis kaydı oluşturmanızın ardından yıllardır bu sektöre emek veren tecrübeli çalışanlarımız en kısa sürede bulunduğunuz adrese gelecektir. Beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızdaki tüm sorunları en iyi şekilde ve en kısa sürede ortadan kaldıracak ve siz de satın aldığınız ilk gün ki kadar iyi şekilde çalışan cihazlarınızı kullanmaya devam edebileceksiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden İzservis kalitesi ile teknik servis deneyimini yaşayın.

Bayraklı Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Bayraklı Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizden faydalanmak için bizi telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayabilirsiniz. Firma olarak tüm Beko marka çamaşır makinelerinizde meydana gelen her türlü sorunu en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Deneyimli teknik servis ekibimiz daha önce yaşamadığınız bir teknik servis tecrübesini size yaşatacaktır.

Çamaşır makineleri uzun yıllar kullanılması için üretilen beyaz eşyalardır. Bu ürünler üretilme esnasında en az 10 yıl kullanılma garantisi ile üretilir. Bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdiğinizde 10 yıl garantili şekilde alırsınız. Beko firması size bu süre boyunca çamaşır makinesinin kullanım yanlışları dışında herhangi bir sebep ile bozulmayacağının garantisini verir. Bozulduğu takdirde ise ücretsiz tamir hizmeti sunar. Ancak garanti süresi bitmeden çamaşır makinelerinin bozulması pek azdır. Garanti süresi bittikten sonra ise ömrünü tamamlayan çamaşır makinesi yavaş yavaş arızalar oluşturmaya başlar. İşte tam da bu sırada ihtiyacınız olan Bayraklı Beko Çamaşır Makinesi Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayarak en iyi şekilde hizmet almak olacaktır.

Bayraklı Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda meydana gelen arızalardan şikayet mi ediyorsunuz? Buzdolabınız soğutmuyor mu? Buzdolabınız karlanma mı yapıyor? Hiç sorun etmeyin. İzservis olarak sizlere en iyi Bayraklı Beko Buzdolabı Servisi hizmetini sunmak için buradayız. Yıllardır her türlü elektronik cihaz ve beyaz eşyalarda meydana arızaları ortadan kaldırıyoruz. Bayraklı Beko Buzdolabı Servisi imkanlarımızdan faydalanmak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

İzservis firması olarak Bayraklı ilçesi dahil olmak üzere tüm İzmir’de faaliyet gösteriyoruz. Yalnızca çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşya servisi hizmeti değil aynı zamanda Beko marka televizyonlar için televizyon tamiri hizmetimizi de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firma olarak müşterilerimizi memnun etmek ve onların şikayetlerini en kısa sürede gidermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sektörde en iyisi olmamızın tek sebebi ise müşterilerimize verdiğimiz önem ve değerden kaynaklanmaktadır. Daha fazla vakit kaybetmeden İzservis hizmetlerinden faydalanın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir