Bayraklı Baymak Servisi

Kombiler ısınma ihtiyacını karşılamada bizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Doğal gazın insan hayatına getirdiği avantajlardan biri de budur. Hem iş yerlerinde hem evlerde bu ihtiyacımızı zahmetsiz şekilde gidermemizi sağlayan kombiler zaman içinde bakıma ihtiyaç duyar. Yapılan bu bakımlar ile kombi yıl içinde arızalanmadan çalışmaya devam edebilir.

Diğer beyaz eşya guruplarında olduğu gibi kombilerin de periyodik olarak bakıma girmesi gerekir. Yapılacak bakım işlemleri uzmanlar tarafından gerçekleştirildiğinde uzun süreler tam performans alacak şekilde makineler kullanılabilir. Elektronik ve mekanik sistemlerden oluşan kombilerde bakım yapılmazsa çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Kombi sorunu yaşamamak ve oluşabilecek bu arızaları önlemek için uzmnalardan destek alarak gerekli bakım işlemlerinin yapılması gerekir.

Bayraklı Baymak Servisi

İzmir’de faaliyet gösteren kombi servisi olarak, sizlerin kombi bakımı ihtiyacını profesyonel yöntemler ile gerçekleştiriyoruz. Markanın ürettiği kombi modelleri hakkında eğitimli ve deneyimli olan teknisyenlerimiz, en doğru uygulamalar ile kısa sürede bakım işlemlerini tamamlamaktadır. Bu sayede zaman kaybeden kombinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini firmamızın en fazla önem verdiği konulardan biridir. Ekiplerimiz bakım ve onarım süreci içinde bunu sağlamak için önlemlerini öncesinde olarak direk sonuç odaklı bir çalışma başlatırlar. Teknisyenlerimiz direkt arızayı ortadan kaldıracak, zaman kaybetmeden tüm işlemleri bitirebilecek donanıma sahiptir. Bu size önemli bir zaman kazandırırken aynı zamanda servis kalitesini de arttırmaktadır. Firmamızı tercih ederek hizmetlerimizden uygun fiyata faydalanabilirsiniz.

Karabağlar Baymak Servis Telefonu

Firmamızın sizlere sağladığı önemli fırsatlarından biri de garantidir. Garantili olarak gerçekleştirdiğimiz kombi servisi hizmetinde, 1 yıl süre ile aynı arızayı yaşamanız halinde ücretsiz destek vermekteyiz.

Garanti kapsamının içine yedek parça değişimleri de dahildir. Yedek parçalar da işçilik gibi 1 yıl markanın güvencesi altında garantilidir.

Firmamızla çalışarak zahmetsiz ve kolay şekilde kombi bakımı ve tamiri yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz; 0232 224 84 75 hatlı numaradan aradığınızda müşteri temsilcilerimiz gerekli bilgileri size vererek en yakın teknik ekibin yönlendirmesini yapacaktır.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir