Bayraklı Ariston Servisi

Buzdolabı içeriyi tam olarak soğutmuyorsa, içerinin soğuk kalmasını sağlayan konsanstörlerde problem olabilir. Bunun için cihazın içi açılarak uzmanlar tarafından kontrol edilmesi gerekir. Kondansatör bobinlerinin görevi kompresörü çalıştırmaktır. Kompresör de içeriyi soğutan parçalardan bir tanesidir. Bu nedenle kondansatör bozulursa buzdolabı tam olarak içeriyi soğutmaz.

Kondansantör etrafında toz ve kir birikmesi halinde görevini tam olarak yapamaz. Kompresörü devreye sokacak işlemleri yapamaz. Bu nedenle buzdolabının içi ısınır ve yiyecekler bozulur. Kondansatörde arıza yoksa etrafında biriken toz ve kir temizlendiğinde sorun ortadan kalkar. Temizleme işlemine rağmen aynı problem devam ediyorsa bunların değiştirilmesi gerekir.

Bu konuda uzman beyaz eşya servisi ile çalışarak gerekli işlemleri kolayca yaptırabilirsiniz. Kondansatör buzdolabında kolay ulaşılabilecek bir bölgededir. Bu nedenle temizlenme işlemi kolaydır. Elektronik bilginiz varsa bu işlemi servis çağırmadan da yapabilirsiniz. Ancak nasıl yapacağınızı söylemeden en doğrusunun beyaz eşya servisi çağırmak olduğunu tekrar belirtelim.

Bayraklı Ariston Servisi

Deneyim beyaz eşya servisinin sorunsuz şekilde tamamlanması için önemlidir. Ancak tecrübe de tek başına yeterli değildir. Beyaz eşya sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak da yapılacak servsin kalitesini arttırır. Firmamız her iki konuda da kendini kanıtlamıştır. İzmir’de deneyimli ve bilgili teknisyenler ile hizmet veren firmamız, kalite ve güveni her işinde yakalamayı başarmaktadır. Bu müşterilerimizin her defasında memnuniyet ile servis ihtiyacını karşılamalarını sağlamaktadır.

Firmamız İzmir’de garantili servis germektedir. İşçilik ve parça değişimlerinde 1 yıllık bir güvence ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bu sayede servis sonrasında da yanınızda olarak, beklenmeyen arızalar karşısında maddi olarak kayıp yaşamanızı engellemekteyiz.

Bayraklı Ariston Servis Telefonu

İzmir beyaz eşya servisi telefonu olan 0232 224 84 75 ‘i arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Yaptığınız görüşmenin ardından arıza kaydı oluşturarak servis işlemlerini zaman kaybetmeden başlatabilirsiniz.

Teknik ekibimiz adresinize yönlendirilerek beyaz eşyalarınızdaki arızayı pratik şekilde ortadan kaldırır. Gerekli bakım işlemlerini tamamlar ve tam performans çalışacak şekilde teslim eder. Buzdolabı bakımı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, ankastre ürünler, elektrikli ev aletleri bakımı ve onarımında kaliteli bir servis almak için bizi arayabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir