Bayraklı Arçelik Servisi

Bayraklı Arçelik Servisi

Arçelik firması, 1955 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan beyaz eşya, küçük ev aletleri, mutfak aletleri, elektronik cihazlar ve birçok alanda üretim yapan Türk teknoloji şirketidir. Ülkemize ilk çamaşır makinesi ve ilk buzdolabı Koç Holding katkılarıyla Arçelik firması tarafından üretilmiştir. Arçelik firması buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak, derin dondurucu gibi birçok çeşitli elektronik cihazın üretimini yapar ve aynı zamanda bu cihazların teknolojilerinin gelişmesi için Ar-Ge çalışmaları yürütür. Siz de sahip olduğunuz bir Arçelik marka elektronik cihazın bakım, onarım ve tamirat işlemleri için Bayraklı Arçelik Servisi hizmetini İzservis güvencesi ile telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayarak alabilirsiniz.

Bayraklı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik marka çamaşır makineleri uzun yıllar kullanılma garantili olur elektronik cihazlardır. Ancak gerek garanti süresi geçtiğinde gerek de hatalı ve yanlış kullanımlar sonrasında arıza meydana getirebiliyor. Her modelin kendi içinde farklı çözümlere sahip olan çeşitli problemleri olabiliyor. Zaman ile bozulan ve arıza çıkaran elektronik cihazlarınız için İzservis bünyesinde çalışan teknik servis kadromuz Bayraklı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmeti için her zaman sizler için hazır bir şekilde beklemektedirler.

Bayraklı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimiz ile Arçelik marka çamaşır makinelerinizde oluşan tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Ev hanımları başta olmak üzere çamaşır makinelerinde çeşit çeşit problemler meydana geliyor. Yıllardır bu işe emek vermiş, işinin ehli teknik servis ekibimiz sizler için en iyi ve en güvenilir hizmeti sağlıyor. Deneyimli kadromuz tüm işlemleri sizlere en kısa sürede ve en uygun fiyatlar içinde sunuyor.

Bayraklı Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolapları bazen çeşitli problemler yaşatabilir. Buzdolabınız çalışmıyor ise ilk adım olarak birkaç şey yapmayı deneyebilirsiniz. İlk olarak elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol etmelisiniz. Eğer buzdolabına elektrik gitmiyor ise bir elektrikçiye danışmanızda fayda var. Elektrik bağlantınız varsa bizi telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayarak Bayraklı Arçelik Buzdolabı Servisi imkanlarımızdan faydalanın.

Buzdolabınız soğutmuyor olabilir bu da sık görülen bir arıza çeşitidir. Sahip olduğunuz buzdolabının kapı fitilleri eski ya da hasar görmüş olabilir. Bu da ısı kaybına yol açar. Eskimiş veya hasar görmüş kapı fitilleri değiştirilmesi gerekir aksi takdirde normal soğutma kapasitesine ulaşamazsınız. Eğer buzdolabının buzluk bölümü kar yapıyor ise bu da buzluk kapağı fitillerinin eskidiğine işarettir. Eskimiş fitiller içeri ısı alır ve bu da buzlukta kar yapmasına neden olur. Bayraklı Arçelik Buzdolabı Servisi olarak sizlere en kaliteli ve en güvenilir parça değişimi hizmetlerini sağlıyoruz. Her türlü imkanı kullanarak buzdolabınızı eski performansında çalıştırıyor ve sizlere en iyi şekilde teslim ediyoruz.

İzservis olarak beyaz eşya servisi hizmetimizin yanı sıra televizyon tamiri de yapmaktayız. İster Arçelik marka ister diğer marka televizyonlar olsun, her türlü televizyonun tamiri için yanınızdayız. Görüntü gelmiyor, görüntü var ses yok, ses var görüntü yok gibi birçok televizyon arızasını yerinde gideriyoruz.

İzservis firması yıllardır teknik servis hizmeti veren ve aklınıza gelebilecek her türlü beyaz eşya, televizyon, kombi, ev aletleri, mutfak aletleri gibi elektronik cihazların sorunlarına gideren bir kuruluştur. Firmamızın vizyonunu müşterilerin arzularına yerine getirmek, beklentilerini karşılamak ve kusursuz bir teknik servis deneyimi yaşatmak olarak belirledik. Bu ilkelerden kopmadığımız için uzun yıllar bu sektörün en iyisi olduk ve daha büyük başarılar için yolumuza devam ediyoruz. Siz de İzservis imkanlarından yararlanmak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayın.

Buna da göz atın: Menemen Arçelik Servisi