Balçova Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Kombilerin yıl içinde arızalanmasının ya da performans kaybı yaşamasının nedeni bakımların zamanında yapılmamasıdır. Zamanında yapılmayan bakımlar ile kombilerde parçalarda ya da tesisatta ortaya çıkan problemler, cihazın verimli olarak çalışmasını engeller. Ayrıca bu problemler ileride daha büyük arızalara neden olabilir.

Uzmanlara göre yılda en az iki kez kombi bakımı yapılmalıdır. Bu bakımlar profesyonel kombi servisi tarafından yapılırsa daha fazla verim alınır. İzmir’de Viessmann markalı kombileriniz için kaliteli hizmet sunan firmamızı bu noktada tercih ederek zahmetsiz şekilde kombilerinizin bakımını yaptırabilirsiniz.

Balçova Viessmann Servisi

Kombilerde görülen arızaların temelinde bakım yapılamaması vardır. Bakım yapılmadığında kombi parçaları aşınır veya filtrelerde ya da boru hatlarında tıkanma görülür. Bu arızalardan biri termostatta görülür. Kombinin aşırı ısınmasını önlemek için kullanılan termostatlar arızalandığında kombi kendini arıza moduna alır. Kombi arıza kodu verdiğinden kombi çalışmaz. Kombinin tekrar çalışmasını için hata kodu çözmünün yapılması gerekir.

Termostatın zaman içinde yıpranarak eski işlevini gösteremez. Bazı durumlarda yapılacak onarma işlemleri ile aynı termostat tekrar kullanılabilir. Ancak genelde zamana bağlı olarak eskiyen termostatlarda onarım yaptırmaktansa termostatı tamemen yenilemek daha mantıklıdır.

Termostatlar kombileri koruyan önemli parçalardan biridir. Bu nedenle durumu kurarmak yerine tamamen yenilemek kombinin sağlılık çalışmasını açısından faydalıdır. Özellikle limit termostat arızası görüldüğünde mutlaka değişim yapılmalıdır.

Bu işlemleri profesyonel kombi servisi ile yaptırmanız halinde termostat konusunda uzun süre sorun yaşamazsınız. Değiştirilen parça yerine orijinal ürün takılması ile uzun süre arıza almadan kombiyi kullnabilirsiniz.

Balçova Viessmann Servisi

Balçova Viessmann kombi servisi olarak tüm parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu sayede kombilerin yeni gibi performans vererek çalışmasını sağlıyoruz. Firmamız kurumsal yapısı gereği yaptığı tüm parça değişikliklerinde 1 yıl garanti güvencesi vermektedir.

Garanti güvencemiz ile servisten sonra da size hizmet sunmaya devam ediyoruz. İzmir’de Viessmann markalı kombinin varsa ve kaliteli hizmet almak isterseniz 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz.

 

TIKLA ARA!