Protherm Servisi

Balçova Protherm Servisi

Kombilerde yapılacak bakımlar yıl içinde arızalanmasını önler. Bu özellikle kış ayları öncesi daha önemlidir. Yoğun ve yüksek performansın gerektiği kış aylarında kombilere fazla yük bineceğinden bakım yapılmadığında arıza verebilir.

Bakım işlemleri çok basittir. Alanında uzman kombi servisi teknisyneleri ile çalışmanız halinde en fazla 1 saat içinde kombinin bütün bakım işlemleri tamamlanır.

Balçova Protherm Servisi

Kombiden sıcak su gelmiyor ise tesisatta sorun olabilir. Tesisattaki hata nedeni ile sıcak su soğuk su birbirine karışır ve sıcak su alınamaz.

Kombi servisi çağırmadan bazı uygulamalar ile yeniden sıcak su almak mümkündür. Öncelikle dairenizde gaz olup olmadığını kontrol edin. Yeterli kadar gaz var ise su sıcaklığı seviyesini kombi üzerinden yükselterek tekrar sıcak su almayı deneyin.

Sıcak suyu hala alamıyorsanız petekleri kontrol edin. Petekler ile sıcak su bağlantısı birbirinden farklıdır. Ayrı tesisat boruları ile bunlara su taşınır. Petekler ısınmıyor ise sıcak su bağlantılarında bir problem olabilir. Buradaki borular çatlak ya da delik olabilir.

Petekler ısınmıyor ise peteklerin havasını alıp biraz bekledikten sonra tekrar kontrol edin. Petek de ısınmıyorsa kombi pompasında sorun olabilir. Daha büyük arızalar ile karşılaşmamak için kombi servisi çağırın.

Balçova Protherm Servis Telefonu

Müşteri memnuniyetini aldığımız her işte yakalayarak İzmir’de en güvenilir ve tercih edilen firmalardan bir tanesi olduk. Bunda aldığımız her işi özenle yapmamızın payı çok fazladır. Tüm bakım veya arıza türlerinde titizlikle işlemleri uygulayan teknisyenlerimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak için gereken tüm önlemleri almaktadır. Bu önlemler size sunduğumuz servisin daha sorunsuz gitmesini sağlarken, aynı zamanda garanti ile servis hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Kaliteli ve profesyonel bir firmadan kombi servisi alarak, kış aylarını daha rahat geçirebilirsiniz. İzmir’de kombi servisi telefonu olan 0232 224 84 75 ‘i arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile gerekli işlemlerin başlamasını sağlayabilirsiniz. Ekiplerimiz acil durumlarda ihtiyaç duyacağınız kombi sorunları için 7/24 hazır şekilde beklemektedir. Bu sayede aramanızın hemen ardından tüm servis araçları ile birlikte adresinize kısa sürede gelerek işlemlere başlamaktadırlar.