Balçova Profilo Servisi

Bakımlar tüm beyaz eşyaların ihtiyaç duyduğu işlemlerden biridir. Balçova içinde Profilo beyaz eşya servisi bu ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verecek, kaliteli ve kurumsal firmalardan bir tanesidir. Profilo’nun piyasada satışa sunduğu tüm modellerde özel eğitim alan servis personellerimiz, günün her saati sizlere hizmet sunmak için servis noktalarında beklemektedir.

Bir beyaz servisinden istenen özellikler hız ve kesin sonuç alacak işlemlerdir. Sonrasında tekrar aynı sıkıntıları yaşamamanız için servise gelen ekiplerin, her ihtimali düşünerek hareket etmesi gerekir. Bu kapsamda yapılacak uygulamaların eksik olamaması en fazla dikkat edilmesi gereken noktadır. Örnek vermek gerekirse; arızalı bir parça çıkarılıp yerine yenisi takılacaksa, eksi parçanın eksik vidaları olsa bile yeni parçayı takarken o vidaların boşluğu yenisi ile doldurulmalıdır. Bu şekilde cihazın çalışmasına bağlı olarak parçanın sallanması engellenir.

Balçova Profilo Servisi

Takılan parçanın mutlaka garanti belgesi verilmelidir. Verilen belge size sonrasınca yaşanan sıkıntılarda bir güvence niteliğinde olacaktır. Takılan parçada oluşan arızalarda, garanti kapsamında oluşacak arızalar için elinizdeki belge ile ücretsiz şekilde servis çağırabilirsiniz. Gelen servis ekipleri arızanın nedeni belirledikten sonra garanti kapsamında olup olmadığına karar vererek işlemleri gerçekleştirmeye başlayacaktır.

Sertifika İzmir Profilo Servisi tercihi yapmada önemli bir kriterdir. Gelecek teknikerlerin yetkinliği hakkında size bir referans sağlar. Bu nedenle seçim yaparken sertifikası olan kişileri tercih etmeniz doğru bir seçenek olacaktır.

Balçova profilo servisi özel mülakatlar ile bünyesine kattığı teknikerlerin hepsini sertifikalı kişilerden belirler. Elektronik konusunda eğitimini tamamlamış olmaları da firmamızın şartlarından biridir. Bu özellikler servisin eksiksiz ve kaliteli geçmesi için gereklidir.

Balçova Profilo Servis Telefonu

İzmir’de sağladığımız bu hizmetlerden uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Bizimle çalışarak profilo beyaz eşya bakımı yaptırmak veya arızalı parçalarınızı değiştirmek için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz. Aramanızın ardından Balçova Profilo servisi ekiplerimiz servis araçları ile birlikte adresinize kısa sürede gelecektir.

Balçova’da 7/24 bize ulaşabilir ve servis çağırabilirsiniz. Kış günlerinde her gün hizmet almanın avantajı ile birlikte bunları çok uygun fiyatlara yaptırarak ekonominizi de sarsmadan işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir