Balçova Lambert Servisi

Kombiler elektrik ve mekanik sistemlerde oluşan, evimizin önemli beyaz eşyalarından bir tanesidir. Isı ihtiyacını karşılarken bunu büyük bir kolaylıkla yapmamamızı sağlamaktadır. Bu hayatta önemli bir kolaylık sağlar; kombinin temiz ve verimli çalışması konforumuzu daha da arttırır. Yapılacak bakımlar cihaz ömrünü uzatır. Periyodik olarak bakımı yapılan kombileri verimli çalıştırarak enerji tasarrufu edilmesinin önünü açar. Ekonomik olarak elde edilecek kazanç sadece enerjiden değildir. Kombilerde farklı sebeplere bağlı olarak gelişecek ani arızalar da bu sayede engellenmiş olur. Özellikle kışın gelişen ani arızalar, bakım ücretinin çok daha üzerinde bir maliyete neden olacaktır.

Bu maliyetler ile karşılaşmamak için uzmanlar yılda en az iki kez bakım yapılmasını önermektedir. Kombi servisi tarafından yapılacak bakımlar, kombinin yenilenmesini sağlar. Parçalar daha uzun süre dayanır. Bu nedenle işinde profesyonel kişiler ile çalışmanız daha doğrudur.

Balçova Lambert Servisi

Kombi ısıtmıyor, petekler ısınmıyor sorunları kombi servisi olarak sizlerden aldığımız başlıca arızalardan biridir. Bunların çözümü bakım eksikliği nedeni ile kaynaklanıyorsa kolay şekilde yapılır. Bir kombi servisi için tüm bakım işlemleri ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir.

Ancak bunların nedeni sistemsel ile daha kapsamlı bir çalışma yapmak gerekebilir. Parçaların kontrolü tek tek yapılır, testler ile hangi parçanın problem çıkardığı anlaşılır. Onarılacak parçalar yerinde yapılacak işlemler ile onarılır. Değişmesi gereken parçalar ile orijinal parçalar ile değiştirilir.

Balçova Lambert Servis Telefonu

Uygun profesyonel bir hizmet almak için bizi  arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Arıza kaydını alan müşteri temsilcilerimiz, kısa sürede içinde konumunuza en yakın ekipleri adresinize yönlendirecektir.  Kombi servisi için donanımlı servis araçları ile adresinize gelen ekiplerimiz, tüm bakım işlemlerini titizlikle gerçekleştirerek cihazların yeniden tam performans çalışmasına yardımcı olacaktır. Markanın ürettiği yeni kombi modellerinde eğitim alan teknisyenlerimiz, eksikiz bir servis süreci yaşamanızı sağlayacaktır.

Bizimle çalışmak için web sitemiz üzerinden mesaj atabilir veya  0232 224 84 75 üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Ekiplerimiz İzmir’de acil servis ihityaçlarınızı karşılamaz için 7/24 hazır şekilde beklemektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir