Balçova İmmergas Servisi

Uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir hizmet almak için bizi  arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Arıza kaydını alan müşteri temsilcilerimiz, kısa sürede içinde konumunuza en yakın ekipleri adresinize yönlendirecektir.  Kombi servisi için donanımlı servis araçları ile adresinize gelen ekiplerimiz, tüm bakım işlemlerini titizlikle gerçekleştirerek cihazların yeniden tam performans çalışmasına yardımcı olacaktır.

Bizimle çalışmak için web sitemiz üzerinden mesaj atabilir veya  0232 224 84 75 üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Ekiplerimiz İzmir’de acil servis ihtiyaçlarınızı karşılamaz için 7/24 hazır şekilde beklemektedir.

Balçova İmmergas Servisi

Balçova İmmergas kombi servisi hizmetimiz ile İzmir’deki müşterilerimizin eksiksiz şekilde kombi servisi almasını sağlıyoruz. Kombi bakım ve onarımında profesyonel çözümler ile servis sağlayan firmamız, İzmir’de tercih edilen şirketlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Kalite ve güveni ile bu alanda kendini çok önceden ispatlamıştır.

Bakım yaptırmak için tercih edebileceğiniz kurumsal firmalardan biri Karabağlar Vaillant kombi servisi firmasıdır. Vaillant markasının kombi modelleri hakkında tecrübeli ekiplerimiz ile İzmir’de görev yapan şirketimiz, şehrin her bölgesine kolaylıkla ulaşarak kombilerin bakım ve onarımı yapmaktadır. Servisimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, kurumsal bir firma olmanın getirdiği sorumlulukları yaptığı işlere yansıtmaktadır.

Balçova İmmergas Servis Telefonu

Kombi arıza kodu sorunu yaşıyorsanız, firmamız ile çalışarak hata kodu çözümü işlemlerini pratik yöntemler ile sağlayabilirsiniz.  Arıza kodunun ne anlama geldiğini öğrenmek için kombi modelinize ait kullanma kılavuzuna bakabilirsiniz. Aynı şekilde İmmergas’ın internet adresinden de bilgi alabilirsiniz.

Bünyemize kattığımız teknikerleri özel şekilde belirleyerek sizlere en kaliteli hizmeti sunacak kişiler ile teknik ekiplerimizi oluşturuyoruz.

Ekiplerimizde görev yapan teknikerler gelişen teknolojiyi takip ederek kendini sürekli yenileyen, gelişime açık kişilerdir. Bu da servis kalitesini sizin faydanıza olacak şekilde olumlu etkilemektedir.

Servis kalitesini yüksek tutmanızın diğer bir etkeni de modern servis araçlarımızdır. İzmir Balçova’da donanımlı servis ekipmanlarımız ile 7/24 hizmet sunan teknikerlerimiz, bu ekipmanlar sayesinde arızaları yerinde ortadan kaldırmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir