Balçova Hotpoint Servisi

Beyaz eşyalar neden arızalanır? Beyaz eşyalar neden bir süre sonra eskisi gibi çalışmaz? Soruları sıkça duyulan problemlerden biridir. Öncelik çoğu arızanın önüne bakım yapılarak geçileceğini belirletelim. Bakım yaptırmak  beyaz eşyaların kirlenen kısımlarının temizlenmesi işlemlerini de kapsar. Kirlenen parçaların temizlenmesi beyaz eşyaların sesli çalışmasını önler. Klima, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi eşyaların kokusunu keser, pis koku yaymasını da engeller.

Bunun ile birlikte kirlenen kısımların yol açacağı performans kayıpları ortadan kaldırılır. Ayrıca klimalardaki filtrelerin temizlenmesi kirli hava solumamanızı sağlar. Ekonomik yönden getirdiği katkıların dışında sağlık açısından da bakımların yeri önemlidir.

Bakımları balçova hotpoint beyaz eşya servisi bularak yaptırmanız, bu temizlik işlemleri sırasında yorulmanızı önler. Ayrıca işinde profesyonel olan kişiler, daha detaylı bir temizleme yapacağı için sizin yaptığınız işlemlere göre çok daha verimli olur.

Balçova Hotpoint Servisi

Klima filtrelerinin temizlenmesi sesli çalışmasını önler. Ayrıca temiz hava alınmasını sağlar. Temizlik işlemlerinin önemli olduğu diğer bir beyaz eşya da çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde atık suların atılması için bir hortum bulunur. Hortumlar makine içine düşen yabancı maddelerin dışarı atılmasını sağlar. Ancak bazı parçalar buradan geçemeyecek kadar büyük olduğunda hortumu tıkar. Küçük parçaların ters bir şekilde hortum içine sıkışması halinde de tıkanıklık görülür. Bu tıkanıklık makinenin kirli suyu dışarı değil de içeri akıtmasına neden olur.

Çamaşırlarınızı yıkarken bu sorun nedeni ile etrafı temizlemek zorunda kalabilirsiniz. İzmir Hotpoint Beyaz eşya servisi çağırarak tıkanıklığı açabileceğiniz gibi kendiniz bağlantı noktasından hortumu sökerek de tıkanıklığı açabilirsiniz.

Balçova Hotpoint Servis Telefonu

Hem sağlığınız hem de güvenliğiniz için önemli olan diğer bir eşya da ocaklardır. Gaz kaçakları insan sağlığını riske atan önemli bir problemdir. Böyle bir şüpheniz varsa, ocaktan gaz kokusu alıyorsanız kullanamaya devam etmeyin. Kendiniz inceleme yapmayın. Vakit kaybetmeden bir balçova hotpoint servisi çağırın. Beyaz eşya tamircisi yardımı ile ocağın onarılmasını sağlayın.

İzmir’de yaşayan müşterilerimiz 0232 224 84 75 ‘i arayarak bizimle iletişime geçebilir. Hotpoint’in ürettiği beyaz eşyaların bakım ve tamirini ekiplerimiz ile yaptırarak kullanmaya devam edebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir