Balçova ECA Servisi

Kombi su kaçırıyor ise nedeni farklı kaynaklara bağlı olabilir. Bunu anlamak için iyi bir inceleme yapılması gerekir. Bu incelemeler kombi servisi tarafından yapılırsa sorunun nedeni daha net şekilde anlaşılır. Bu da daha doğru işlemlerin yapılmasını sağlar. Doğru işlemlerin uygulanması ile su kaçakları önlenir. Balçova ECA kombi servisi, İzmir’de ECA markalı kombileriniz için profesyonel servis alacağınız firmalardan biridir. Balçova ve çevre iller başta olmak üzere İzmir’in her yerinden 0232 224 84 75 ‘i arayarak uzman ekiplerimiz ile sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Balçova ECA Servisi

Kombi su kaçırıyor ise kombi servisi çağırın. Bu tip sorunlar genelde uzmanlar tarafından çözülebilir sorunlardır. Tesisatta çatlak ya da delik olması su kaçaklarında en sık karşılaşılan durumdur. Bununla birlikte tesaisat bağlantılarının gevşemiş olması ya da aşınmış olması da su kaçaklarına neden olaibilir.

Hava tahliyesinde arıza yaşanması da su kaçaklarının görülmesine neden olur.

Su basıncının yüksek olması da diğer bir nedendir. Böyle bir durumda kombi üzerinde su basıncının değerini kontrol edin. 2.5’ in üzerindeyse basıncı düşürün. Bunun için kombinin havasını almanız gerekir.

Kombiye gereğinden fazla su basıldığında basınç yükselir. Bu da kombinin su kaçırmasına yol açar. Buna bağlı olarak doldurma musluğunun bozulması da aynı sorunlara neden olur. Musluğun bozulması ya da musluk vanasının açık kalması da su kaçaklarının görülmesine sebebiyet verir.

Basıncı düzeltmesine rağmen sorunun devam ediyorsa kombi servisi çağırın. Kombi arıza kodu veriyorsa bunu kaydederek gelecek olan ekibe bilgisini verin.

Balçova ECA Servis Telefonu

Balçova ECA kombi servisi su kaçakları, kombinin çalışmaması, peteklerin ısınmaması, sıcak su gelmemesi gibi arızaları kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Firmamızda görev yapan teknikerler kombi servisi konusunda özel eğitimli personellerden oluşmaktaır. Bu da servis uygulamalarını kısa sürede bitirmelerine yardımcı olurken aynı zamanda servis kalitesini de yükseltmelerini sağlamaktadır.

Firmamıza 0232 224 84 75 ‘ten ulaşarak İzmir’de avanrajlı kombi servisi hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz. Aramanızın ardından müşteri temsilcilerimiz gerekli bilgileri size vererek teknik ekibin yönlendirmesini vakit kaybetmeden yapacaktır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir