Balçova Buderus Servisi

Kombi bakımları ile cihazların ömrü uzatılır. Parçalar daha uzun süre dayanarak verimli şekilde çalışır. Yüksek performans yapılacak bakımlar sayesinde uzun süreler korunabilir. Yüksek performans aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayacağından ekonomik olarak kazanç elde edilir. Bu bakımlar aksatıldığında kombilerde bazı sorunlar yaşanabilir. Bunlar genelde kirlerin birikmesi sonucu oluşur. Kombinin çalışmasını engelleyecek kirler temizlendiğinden genelde sorunlar çözülür. Kombi sisteminden veya tesisat sisteminden kaynaklanan arızalar için kombi servisi çağırmak gerekir.

Kombi servisi çağırmak işlemleri daha kısa sürede ve doğru şekilde bitmesini sağlar. Ayrıca kombiden alınacak verim daha da artar. Balçova’da Buderus markalı kombilerde 0232 224 84 75 ‘i arayarak tüm bakım işlemlerini profesyonel ekiplere yaptırabilirsiniz.

Balçova Buderus Servisi

Bakım yapılmadığında görülen sorunlardan biri peteklerin ısınmamasıdır. Petekler ısınmıyor ise bunun nedeni kombi sisteminden veya boru tesisatından kaynaklanıyor olabilir.

Kombiden kaynaklanan sorunlarda genelde pompa arızası görülür. Kombi pompası duyum devir daim olmasını sağlayarak petekleri ısıtır. Burada bir çatlak, bozulma veya eskimeye bağlı olarak işlevini kaybetme durumu varsa petekler ısınmaz.

Kombi dışında peteklere bağlı borularda görülen tıkanmalar da aynı şekilde ısıtma işleminin tam olarak yapılmasını engeller. Bu sorunu çözmek için peteklerin düzenli olarak özel kimyasallar ile yıkanması gerekir. Bir kombi servisi çağırarak hem boru hattını hem de petekleri kolayca temizletebilirsiniz. Peteklerin temizliği için özel makinelerle adresinize gelecek ekipler, kısa sürede işlemleri bitirerek yeniden sağlıklı şekilde kombinizi kullanmanızı sağlar.

Balçova Buderus Servis Telefonu

Petek temizliği kombi servisi tarafından yapıldığında hızlı şekilde tamamlanır. Buderus markalı kombilerinizde temizlik yaptırmak için Balçova Buderus kombi servisini arayabilirsiniz.

Adresinize gelecek ekipler petekleri temizlemek için gerekli servis araçlarını yanında getirir. Peteklerin için özel kimyasallar ile temizlendikten sonra makine ile yapılacak işlemlere geçilir. Petek temizleme makinesi tesisat sistemine bağlanarak buradaki tortular temizlenir.

Bu işlemler sırasında aynı zamanda filtreler de temizlenir. Son olarak ekipler peteklerin havasını da alarak işlemleri tamamlar. Bu işlemlerden sonra kombinizi yeniden performanslı kullanabilir ve enerji tasarrufu edebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir