Balçova Baymak Servisi

Baymak Servisi

Kombiler arıza moduna geçtiğinde bazı kodlar verir. Kombi arıza kodu sorunun kaynağına işaret eder. Bunların ne anlama geldiğini kullanma kılavuzundan bakabileceğiniz gibi internetten de bakabilirsiniz. Herhangi bir nedenle arıza almanız durumunda en doğru tercih Balçova Baymak Servisi çağırarak cihazı kontrol ettirmektedir.

Bu sayede kombinin diğer bakımlarını da yaptırabilirsiniz. Kombi bakımı yaptırarak kombinin daha uzun süre performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Balçova Baymak Servisi

Balçova Baymak Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için 0232 224 84 75 numaralı telefondan 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Kombi kullanımı ülkemizde başlayan doğalgaz kullanımı nedeni ile bir hayli artmış durumdadır. Kombilerin kullanımı diğer yakıt kullanımlarına göre hem daha hesaplı hem de daha kolay bulunmaktadır. Beyaz eşya üreticileri tarafından üretilerek kullanıma sunulan kombiler uzun süre kullanmaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Kombilerin kullanımlarının uzun ve daha sağlıklı yapılabilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir. Kombi bakımlarının düzenli olarak yapılabilmesi için uzman servis elemanlarından destek alınmalıdır. Aksi takdirde kombi bakımları ve kombi arızalarının tehlikeli durumlara neden olabileceği bilinmelidir. Kombi bakımlarının düzenli olarak her yıl yapılması kombi kullanımının uzamasını sağlamaktadır. Kombilerin bakımlarının düzenli yapılmasının bir başka nedeni ise kullanım ömürlerinin uzatılması manasına gelir. Kombi bakımı ile birlikte yapılması gereken kalorifer petek temizliği ise hem ısı tasarrufuna hem de kalorifer kullanımı ile birlikte yakıt faturalarının düşmesine neden olur. Ortalama olarak kalorifer peteklerinin temizliği ile birlikte yüzde otuz civarında yakıt faturalarında iniş gözlemlenebilir.

Kombi Neden Su Damlatır?

Kombilerin düzenli olarak bakımları gerçekleştirilmediğinde kombilerde bir çok arıza çeşidi görülme olasılığı artmaktadır. Kombilerde görülebilen arızalardan birisi de kombilerin alt kısmından su damlatmasıdır. Kombilerin su damlatması kombi kullanıcılarının en fazla sıkıntıya girmesine neden olan arıza çeşitlerinden birisidir. Kombi su damlattığında mutlaka uzman bir servis elemanından destek almak gereklidir. Fakat öncelikli olarak kombinin içinde bulunması gereken suyun fazla konulmadığı ve bu suyun taşmadığından emin olunması gereklidir. Kombinin içine konulması gereken su eğer bir buçuk barı geçmiyor ise kombi içine konulan su nedeni ile su damlatmamakta bazı arızalar nedeni ile kombinin su damlattığı gözlemlenmektedir. Kombilerin su damlatma nedeni genellikle kombinin tesisatının bazı nedenlerden dolayı yıpranmış olması, kombinin genleşme tankında ufak da olsa bir delik olması, kombinin genleşme tankında hava kalmış olması, kombinin radyatörlere su dolum sürecinde bir arızanın oluşması olabilir. Balçova Baymak Kombi Servisi olarak kombilerin su damlatma arızalarının giderilme hizmeti tarafımızca verilmektedir.

Baymak Kombi Arıza Kodları

Baymak markasının Star modeli için geçerli olan arıza kodlarını aşağıda bulabilirsiniz.

E10 Dış ortam sıcaklık sensörü hatası Balçova Baymak servisi 0232 224 84 75 ‘i arayarak ekipleri çağırın.
E20 NTC sensörü hatası Balçova Baymak servisi 0232 224 84 75 ‘i arayarak ekipleri çağırın.
E28 Baca sensörü arızası Balçova Baymak servisi 0232 224 84 75 ‘i arayarak ekipleri çağırın.
E50 Sıcak su sensörü arızası Balçova Baymak servisi 0232 224 84 75 ‘i arayarak ekipleri çağırın.
E110 Emniyet termostatı baca gazı sensör arızası Kombiye reset atmanız gerekmektedir.
E119 Su basınç arızası. Bar değerlerini kontrol ediniz. 1,5 -2 arasında olması gerekir.
E125 Sirkülasyon hatası. Sistem de hava olabilir. Kombiyi resetleyiniz.
E130 Baca sensörü aşırı ısınma hatası Balçova Baymak servisi 0232 224 84 75 ‘i arayarak ekipleri çağırın.
E133 Gaz yetersiz. Kombiye gazın gelip gelmediğini kontrol ediniz.
E151 Kombi beyin kartı hatası. Ateşleme ve alev hissedici elektrotların konumunu kontrol ediniz.
E156 Yüksek yahut düşük voltaj arızası. Cihaza regülatör (voltaj düzenleyici) taktırmanız gerekmektedir.
E160 Fan arızası Balçova Baymak servisi 0232 224 84 75 ‘i arayarak ekipleri çağırın.
E193 Sistem de aşırı hava bulunmakta Balçova Baymak servisi 0232 224 84 75 ‘i arayarak ekipleri çağırın.

Balçova Baymak kombi servisi firmamız İzmir iline bağlı Balçova ilçesine kombi kurulumunuz, rutin kombi bakımınız ve kombi onarımı konusunda en iyi kalitede hizmet vermektedir. Yaz veya kış aylarında düşen hava sıcaklıkları ile birlikte yoğun bir şekilde kullandığımız kombilerimizin bozulması hayat kalitemizi düşürmektedir. Hayat kalitenizin düşmemesi için kombi arızalarının önüne geçilmeli ve kombi tamiri eylemi, işinin ehline bırakılmalıdır. Balçova Baymak teknik servisi kombi tamiri ve bakımı konusunda standartların çok üstünde hizmet kalitesi sunmaktadır.

İzmir Baymak Servisi

Kombiler günlük hayatımızda sıcak ve yaşanılabilir bir ortam oluşturur. Bu nedenle kombi bakım ve onarım işlemleri ilkeli, güvenilir ve profesyonel bir yetkili teknik ekip tarafından yapılmalıdır. Kombinizin çok kısa bir sürede onarılmasını, kurulmasını veya bakımının yaptırılmasını istiyorsanız İzmir Baymak Servisi tüm uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

Neredeyse herkesin evinde veya işyerinde kullandığı kombiler belli dönemlerde temizlenmeli ve onarılmalıdır. Balçova Baymak kombi servisi kombi tamiri ve bakımı konusunda nitelikli çözüm yolları üretir ve kombinizi gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlar.

Balçova Baymak kombi tamiri sürecinizde size en uygun çözüm önerisini sunar. Firmamız isli yanma oluşturacak tozların temizlenmesi, kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp temizlenmesi ve imbisat deposunun havasının kontrolü vb. bakım işlemlerini titizlikle yaparak cihazınızın verimini arttırmaktadır. İzmir Baymak servisi ekibi, cihazınızı kış sezonuna hazırlamak ve memnun kalmanızı sağlamak için en gelişmiş teknikleri kullanır. Firmamız en nitelikli hizmeti sunarak sektörde güvenilir bir firma olma idealini gerçekleştirmektedir.

Balçova Kombi Servisi

Balçova kombi servisi kombi bakım işlemlerinizi çok kısa bir sürede tamamlamaktadır. Firmamız kombinin çakmak ayarlarının yapılması, gaz geçişini sağlayan meme gözlerinin temizlenmesi, kombinin modülasyon kontrolü, brülör temizliği ve sıcak su akış kontrolü gibi bakım hizmetleri sunmaktadır. Bu işlemler yapılırken yetkili kadromuz tarafından yapılan bütün işlemler firmamızın garantisi kapsamındadır. Dolayısıyla daha sonra ortaya çıkabilecek olumsuz bir durum için endişelenmenize gerek yoktur.

Balçova Baymak Kombi Servisi

Kombinizin tamiri, onarımı ve bakımına yönelik tüm hizmetlerimiz ve fiyat bilgisi hakkında bilgi almak için kurumsal web sitemizden veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir Baymak kombi tamiri ekiplerimiz, mümkün olan en kısa sürede kombinizin tamirine, bakımına ve onarımına yönelik eylem planını hazırlayacaktır. Bu doğrultuda ekiplerimiz randevu verilen saatte evinize gelerek kombinizi alır ve işlemlerin bitişinden sonra tekrar evinize geri bırakır. Böylece hiç zahmete girmeden eski konforunuza kavuşmuş olursunuz.

Balçova Baymak Servis Telefonu

Balçova Vaillant Telefon Numarası: 0232 224 84 75

Bilinçsizce yapılan işlemler başka arızalara da neden olabilir. Bu nedenle ufak görünen arızalarda bile servis çağırmak gerekir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.