Urla Klima Servisi

Urla klima servisi ile birlikte, ekiplerimiz tarafından klima bakımları özenle yapılmaktadır.  Zahmete girmeden profesyonel şekilde yaptırabileceğiniz klima bakımı ile cihaz ömrünü önemli bir süre uzatabilirsiniz.

Firmamızda çalışan teknisyenlerimiz, İzmir’in, tanınan ve deneyimli ustalarından  oluşmaktadır. Klima servisi olarak yıllardır hizmet veren teknisyenlerimiz, bunu servis kalitesine doğrudan yansıtmaktadır.

Ekiplerimizin klima servisi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Teknisyenlerimiz klima servisi hakkında uzman olması bakım sırasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bunlardan en önemlisi arıza çıkaracak veya eskiyen parçaların tespit edilmesidir. Bu sayede arızalı parçanın klimanın diğer parçalarını bozması engellenir. Sonrasında daha büyük bir masrafla  karşılaşmanız önlenir.

Arızalı parçaların bilgisi tarafınıza iletilir. Parçanın ne işe yaradığı, nasıl değişeceği ve ücreti paylaşıldıktan sonra onay vermeniz durumunda parça değişimleri yapılır.

Parça değişimleri o markanın orijinal ürünleri ile gerçekleştirilir. Bu işlemlerin tamamı markanın verdiği garanti ile gerçekleştirilir. Bu sayede aynı arıza garanti süresi içinde tekrar ettiğinde yeniden bir servis ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

Urla Klima Servisi

Urla klima servisi ile çalışarak garantili şekilde servis hizmeti alabilirsiniz. Klima servisleri hakkında araştırma yaparken garanti ve orijinal ürün konusuna dikkat etmeniz gerekir. Firmamız, müşteri memnuniyetini sonrasında da sağlamak amacıyla, bu noktada tercih edebileceğiniz şirketlerden bir tanesidir.

Yenilenen teknoloji ile kendini geliştirmeyi başaran firmamız, bu konuda son derece dikkatlidir. Yeni çıkan klima modelleri, yeni klima teknolojileri gibi alanlarda teknisyenlerimiz düzenli olarak eğitim alır. Elektronik ve elektrik alanında uzman olan ekiplerimiz, yeni cihaz teknolojileri hakkında aldığı eğitimi birleştirmektedir.

Firmamız kurumsal yapıda kaliteli bir hizmet vermesine karşın, tüm bunları uygun fiyata yapmaktadır. Hem bakım hem arıza onarımı çalışmalarında olabilecek en düşük fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir