Torbalı Siemens Servisi

Çamaşır makineleri hemen her evde bulunan beyaz eşyalardan biridir. Neredeyse her gün çalıştırılır ve bize çamaşırları yıkamada kolaylık sağlar. Torbalı Siemens Servisi çağırarak yaptıracağınız bakımlar sayesinde hiçbir sorun yaşamadan çamaşır makineleri ile çamaşırlar sorunsuz şekilde yıkanabilir. Fakat bakımlar yapılmadığında çeşitli nedenler ile çamaşır makineleri bir süre sonra bazı problemler çıkartır.

Bu problemler makinenin tamamen çalışmamasına da yol açabilecek arızalar olabilir. Bu arızalar makinenin iç tarafındaki problemler nedeni ile olabileceği gibi tesisattaki sorunlar nedeni ile de görülebilir. Torbalı Siemens Servisi çağırın bu daha güvenli bir yoldur.

Ancak bu her zaman olmaz. Makine çalışır haldeyken bile arıza gösterebilir. Bu çamaşırların iyi yıkanmaması, çamaşırların yırtılması ya da isteidiğiniz yıkama modunda kullanamamanıza neden olur.

Son dönemde üretilen çamaşır makineleri yeni özellikleri ile bizlere farklı modlar kullanarak da çamaşır yıkayabilmemizi sağlamaktadır. Bu modlar farklı türdeki kıyafetler için en uygun ayarda makinenin çalışmasını sağlar.

Torbalı Siemens Servisi

Ancak bu özellikler makinenin çalışması için daha fazla donanım ve enerji gerektirdiğinden bazen aşınmalara bağlı olarak arızalanır. Modlar arsında geçiş yapılamaz. Böyle bir durumda ilk olarak makinenizde reset tuşu varsa çamaşır makinenizi resetleyerek mod değiştirmeyi deneyin.

Reset tuşu yoksa makinenin elektrikle olan bağlantısı tamamen kesin. Bir dakika kadar bekleyin ve mod değiştirmeyi deneyin. Hala mod değişmiyorsa Torbalı Siemens beyaz eşya servisi yetkililerine sorununuzdan bahsedin. Telefonla yapılması gereken işlemleri onlar size söyleyecektir. Telefonla halledilemeyen sorunlar için de adresinize gelerek makineyi kontrol edeceklerdir.

Torbalı Siemens Servisi Telefon Numarası

Reset işlemi yaparken bunu en fazla 2-3 kere deneyin. Daha fazla sürelerde reset işlemi yaparsanız makinenin kendini tamamen kapatmasına neden olabilirsiniz.

Mod değişimi yapılmadığında reset atmak da çözüm üretmediğinden kullanıcı olarak artık makine üzerinde bir işlem yapmamanız gerekir. Özellikle elektronik bilginiz yoksa makineye zarar verebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızı da riske atmış olursunuz.

Bu nedenle resetleme işlemi de yaparken makinenin elektrikle olan bağlantısını tamamen kesin. Fişten çekin. Varsa sigortasını kapatın. Bu noktadan sonra İzmir Siemens Servisi telefon numarasını; 0232 224 84 75 ‘i arayarak uzmanların gelmesini bekleyin ve arıza sorununuzu kolayca ortadan kaldırın.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir