izmir bosch servisi

Narlıdere Bosch Servisi

Çamaşır makinelerinde görülen problemlerden bir tanesi su boşaltmamadır. Su boşaltmayan çamaşır makinelerinde genelde atık su boşaltma hortumunda bir sorun olduğundan bu işlem yapılamaz. Atık su borusu katlanmışsa makine su boşaltmaz. Bu nedenle hortumun katlanıp katlanmadığına bakın. Katlı ise düzeltin. Makinenin bağlantılarının düzgün şekilde yapılamaması bu gibi sorunlara neden olabilir. Hortumun kısa tutulması, makinenin hareket etmesi durumunda hortum katlanmasına yol açabilir. Sorunu düzelttikten sonra hala su boşaltma yapılamıyorsa İzmir Narlıdere beyaz eşya servisi veya Narlıdere Bosch beyaz eşya tamircisini arayın.

Narlıdere Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesinin su boşaltmamasının diğer bir nedeni de hortumun cihaza kıyasla daha aşağı seviyede kalmış olmasıdır. Bu da yine kuruluma bağlı olarak görülen problemlerden biridir. Yeterli alan ve bilginiz varsa, hortumu daha yukarı alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yeterli ilginiz yoksa Narlıdere Bosch servisini çağırın. Hortumun değiştirilmesini talep edebilirsiniz, hortumun konumunu da uygun yere alınmasını ekiplerden talep edebilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için makineye kıyafetlerinizi atmadan önce, ceplerini kontrol edin. Ceplerde kalan bozuk paralar tıkanmalarda görülen yaygın nedenlerden biridir. Bu özellikle küçük boyutlu madeni paralar için geçerlidir. Büyük madeni paralar çoğu zaman atık su borusuna girmeyeceği için makine içinde kalır ancak küçük olanlar atık su hortumuna girer ve burayı tıkar.

Narlıdere Bosch Klima Servisi

Klimalardan gelen sesler bazen çok rahatsız edici şekilde gelebilir. Rahatsız etmesinin dışında gelen sesler klimadaki başka bir arızayı işaret ediyor olabilir. Bununla ilgili Narlıdere Bosch klima servisi çağırmanız, varsa klimadaki arızayı çözmenizde fayda sağlar.

Klimadan ses geliyorsa ilk olarak sesin nereden geldiğini tespit edin. Sesin iç üniteden mi yoksa dış üniteden mi geldiği önemlidir. İç üniteden gelen sesler genel olarak bakım ile düzeltilebilir. Dış üniteden gelen sesler ise mekanik problemler olabileceğinden kombi tamirci çağırmanız gerekebilir. Bunun ortaya çıkışında da yine zamanında yapılmayan bakımlar vardır.

Bosch Servis Narlıdere

Dış üniteden ses geliyorsa montajının doğru yapılıp yapılmadığı kontrol edilmelidir. Yanlış şekilde, özenilmeden kurulan dış ünitelerin vidaları zamanla gevşer. Gevşeyen vidalar klima çalıştırıldığında dış ünitedeki parçaların sallanmasına neden olur. Montaj doğru şekilde yapılsa da dış üniteler çevresel etkenlerle zaman içinde yerinden oynayabilir. Sallanan hortumlar duvara çarpar. Bu da ses çıkartır.

Dış üniteden ses gelmesinin başka bir sebebi dış fan motorlarındaki arızadır. Fan vidaları gevşemiş ise çalıştığında etrafa temas ederek ses çıkartır. Aynı şekilde fan motoru yataklarında oluşan arızalar da ses sorununa yol açar.

Lastik takozlar yırtıldığında ya da çok fazla eskidiğinde ses çıkmasına neden olur. Bu işlemler narlıdere bosch servisi tarafından kolayca halledilebilir. Düşük maliyetli klima arızaları içinde yer alır.

Narlıdere Bosch Servis Telefonu

Ancak klimanın kompresörü bozulmuş ise bunun tamirinin yapılmasını zordur. Servise gelecek ekipler kompresörü öncelikle onarmaya çalışır. Onarılamayacak kadar büyük şekilde arızalanan kompresörlerin değiştirilmesi gerekir.

Klimanın dış ünitesinden gelen sesleri önlemek ve Narlıdere Bosch klima servisi yaptırmak için 0232 224 84 75 ‘numaralı telefonu arayarak İzmir Bosch servisimize ulaşmanız yeterlidir. Profesyonel bir firma ile çalışarak kendinizi güvene alabilir ve klimanızın daha sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yapılacak bakım işlemlerinin masrafı parça değişimlerinden ya da tamir işlemlerinden çok daha uygun fiyata geldiğini unutmayın.

Aynı durum düğmeler için de geçerlidir. Düğmesi sallanan ve kopmak üzere olan kıyafetleriniz de makinelerin tıkanmasına sebep olabilir. Yıkanma sırasında kıyafetler sürekli hareket ettiği için zayıf düğmeler kopar ve yine atık su hortumuna kaçarak burayı tıkar. Bu da su akıntılarına veya su boşaltmamasına yol açar.

Narlıdere Bosch kombi, klima ve beyaz eşya servisi olarak İzmir’de hizmet sunan firmamızın telefonu 0232 224 84 75 ‘tir. Su akıtan çamaşır makinelerinizdeki sorunları sizin için tamir edecek kurumsal firmalardandır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile sağladığımız çamaşır makinesi bakımı ve çamaşır makinesi tamiri hizmeti ile kolayca arızaları ortadan kaldırabilirsiniz. Ekiplerimiz yaptığı çalışmaları kaydederek merkezde muhafaza etmektedir. Bir sonraki bakım veya tamir işlemlerinde bu değerleri de inceleyerek makinenizi en iyi ayarlamalar ile bakımını yapmaktadır.