Siemens Servisi

Menemen Siemens Servisi

Buzdolabı altı veya üstü kapanmıyorsa iç tarafların ısınmasına neden olacağı için yiyecekler normalden kısa sürede bozulmasına yol açar. Buzdolabı kapağı tam olarak kapanmıyor veya dışarı ile olan teması kesemiyorsa ilk olarak contaları silmek uygulanacak yöntemlerden biridir.

Lastik contalar buzdolabının dışarı ile olan teması keser. Buzdolabının içinin daha soğuk kalmasını sağlar. Bu nedenle lastik contalarda problem olduğunda yiyecekler daha çabuk bozulur. Bunu önlemek için lastikler sabunlu su ile silinebilir. Silindikten sonra ıslak bölgesi kalmayacak şekilde kurulamak gerekir. Sabunlu su ile sildikten sonra yine aynı sorun devam ediyorsa kağıt ile test yapılabilir.

Menemen Siemens Servisi

Küçük bir parça kağıt kopartın. Bu kağıdı buzdolabı kapağının arasına koyarak kapağı kapatın. Sonra kağıdı güçlü şekilde çekin. Çektiğinizde kağıt yırtılıyorsa sorun yok demektir. Ancak kağıt olduğu gibi elinize geliyorsa arıza olduğunu gösterir; 0232 224 84 75 arayın ve teknik ekip çağırın. Teknik ekip gelene kadar herhangi bir işlem yapmayın. Kendinize ve buzdolabına zarar verebilirsiniz. Ayrıca buzdolabının elektrikle olan bağlantısını kesmeyin.

Alanında uzman teknisyenlerimiz, donanımlı servis araçlarının da yardımı ile bakım ve onarım işlemlerini yerinde tamamlamaktadır. Telefon dışında web adresimizden de arıza kaydı oluşturarak sorunsuz ve kolay şekilde servis hizmeti alabilirsiniz. Bunun için web sitemizin iletişim bölümünde arıza sorununuzu yazmanız ve göndermeniz yeterlidir.

Menemen Siemens Servis Telefonu

İzmir’de güvenilir ve kaliteli bir beyaz eşya servisi arıyor ancak bulamıyorsanız firmamızla görüşerek hizmet alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile gittiğimiz her serviste olumlu geri dönüşler almayı başardı.

Firmamız İzmir’in her bölgesine kaliteli hizmet götürerek, müşterilerimizin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Menemen Siemens beyaz eşya servisi ile İzmir’de kurumsal yapıda hizmet veren firmamızı tercih ederek, kaliteli ve güvenli şekilde servis işlemlerini yaptırabilirsiniz. Firmamız tüm işlerinde titiz bir çalışma yürüterek, direkt sonuç alınacak şekilde çalışmaktadır. Bu şekilde zaman kazanmanızı sağlayarak, arızalı eşyaları kısa sürede kullanmanızı sağlamaktayız.

Bizimle çalışmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan arayarak müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.  Bu şekilde güvenilir ve uzman ekiplerimize kombinizin tamirini ve cihaz bakımını yaptırabilirsiniz.