Menemen Demir Döküm Servisi

Demir Döküm Servisi

Firma olarak sizlere sağladığımız avantajlı fırsatlardan biri de garantili servistir. Her serviste garanti güvencesi vererek servis sonrasında da müşterilerimizin mağdur olmaması için gerekeni yapmaktayız. Serviste yapılan bakım ve kombi tamiri uygulamaları 1 yıl garantili yapmaktayız.  Bu sayede aynı arızların tekrar görünmesi halinde ekstra bir maliyet ile karşılaşmamış olursunuz.

Bu maliyetler yapılacak bakımlarla önlenebilir. Menemen’de Demir Döküm’ün sağladığı kombi servisi, İzmir’de yaşayan müşterilerimiz için en doğru seçimlerden biridir. Bakım işlemlerini firmamızla yaptırmanız halinde, kombinizi yeniden ilk günkü performansı ile kullanabilirsiniz.

Menemen Demir Döküm Servisi

Firmamız uzun yıllardır İzmir’de kombi servisi hizmeti vermektedir. Demir Döküm Kombi’nin Menemen’de sağladığı servisin önemli bir parçası olarak sizlere kombi bakımı ve kombi tamiri konusunda yardımcı olmaktayız. İzmir’deki sertifikalı kombi servislerinden bir tanesi olarak, servisten memnun kalmanızın garantisini vermekteyiz.

Ekiplerimiz servis sektöründe kalitesi ve güveni ile ön sıralardan yer almayı başaran, güvenirliği ve işindeki başarısı ile bilinen teknisyenlerden oluşmaktadır. Her biri uzun senelerdir İzmir’de görev yaptığı için birçok kişi ile çalışmış, arkasında bolca olumlu referans bırakmıştır.

Olumlu geri dönüşlerde ekiplerimizin her işinde titizlikle yapmasının katkısı fazladır. İşimize son derece saygı duyarak, güler yüzlü personellerimizin ciddiyetle çalışması bize bu başarının kapısını açmıştır. Firmamız bununla yetinmeyerek kendini geliştirmeye ve yenilemeye de devam etmektedir. Modern ekipmanlarımız, gelişmiş servis araçlarımız bu konuda teknisyenlerimize önemli katkı sağlamaktadır.

Menemen Demir Döküm Servis Telefonu

Menemen Demir döküm kombi servisi telefonu 0232 224 84 75 ‘i aramanız halinde sağladığımız avantajlı fırsatlarımız ile kombi sorunu çözümünüzü sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmede servislerimiz ile ilgili bilgi alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Ekiplerimiz izmir demirdöküm servisi olarak her an gelebilecek servis talepleri için tüm ekipmanları ile birlikte hazır olarak beklemektedir. Günün her saati ortaya çıkan kombi arızaları için bizi arayabilirsiniz. Bunun dışında kombi tamiri yaptırmak için web sitemizden de mesaj atabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.