Altus Servisi

Menemen Altus Servisi

İzmir’de senelerin getirmiş olduğu deneyimi servis kalitesine yansıtan firmamız, sizlerin sıkıntısız bir hizmet ile memnun kalmanız için tüm önlemleri almaktadır. En kaliteli servis araçları kullanarak, tamir ve bakım işlemlerini daha kolay şekilde yapıp, daha kesin sonuçlar elde etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için prensip haline getirdiğimiz konulardan biri de budur. Kendimizi sürekli yenileyerek, modern ve birinci sınıf ürünler ile bakım, onarım yapmaktayız. Aynı şekilde personellerimiz de gelişen teknolojiyi de takip ederek, yeni beyaz eşya sistemleri hakkında düzenli eğitim almaktadır. Bu, servis sırasında büyük bir avantajı da beraberinde getirmektedir.

Menemen Altus Servisi

Beyaz eşya servisi olarak sizlerden aldığımız şikayetlerin başında çamaşır makinelerinin su almaması problemi vardır. Bu sorun dönem dönem çoğu çamaşır makinesinde görülür. Çamaşır makinesi su almıyor ise beyaz servis çağırmadan da bazı yöntemler ile sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak yine de belirtelim, beyaz eşya arızaları için işinde uzman kişilerden destek almak her zaman en doğru seçenektir.  Çamaşır makinesi su almıyorsa ilk olarak su kesilmiş mi ona bakmak gerekir. Su kesikse makinenin bağlı olduğu musluğu açın. Musluk açıldığında su sesi duyuyorsanız sorun başka bir yerde demektir.

Su akıyorsa problem makineye bağlanan hortumlarda olabilir. Özellikle kireçli evlerde bakım yapılmadığında bu hortumlarda kireç ve tortu birikir. Bu da zamanla tıkanmasına yol açar. Tıkalı hortumdan su akmayacağı için makineler su almaz.

Bunun için suyu tamamen kapatarak hortumu yerinden çıkarın. İçinde su kalma ihtimaline karşın, zemini kirletmemek için hortumun altına bir kap koyarak içinde suyu buraya akıtın. Ardından içini kontrol edin. Hortumda da sorun yoksa servis çağırın.

Menemen Altus Servis Telefonu

Bu gibi durumlarda servis çağırmak, sorunları çabucak çözmenize yardımcı olur. Makinenin hortumunda yırtık, çatlak vs. var ise gelecek ekipler değiştirme işlemini yapar. Böylece hiç uğraşmadan makineniz eskisi gibi çalışmaya devam eder.

Tüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web adresimizi inceleyebilirsiniz. İzmir Menemen’de Altus beyaz eşya servisi olarak 0232 224 84 75 ‘i aramanız halinde avantajlı bir şekilde beyaz eşyalarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz.