Kemalpaşa Bosch Kombi Servisi

Kemalpaşa Bosch Kombi Servisi olarak başlıca 7/24 siz değerli müşterilerimiz için kombi bakım ve kombi onarım hizmetleri vermekteyiz. Kombi bakım ve onarım hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Kombilerin arızalandığı genellikle kombilerin tamamen çalışmaması nedeni ile anlaşılabilir. Fakat bazı kombi arızalarında kombilerin çalıştığı fakat ısıtmadığı veya kombilerin patlamalı yandığı arızalar gözlemlenebilir. Diğer beyaz eşyalara nazaran kombi kullanımı gaz su ve elektrik ile yapıldığı için kombi arızalarının daha tehlikeli oluştuğu gözlemlenebilir. Doğalgaz her alanda yanıcı bir gaz olarak kombi sistemi içinden kullanım süresince geçmek zorundadır. Kalorifer petekleri sayesinde tüm yaşam alanlarına ısı sağlayan bu beyaz eşyanın bakımının mutlaka düzenli olarak yaptırılması gereklidir.

Kombi Hiç Çalışmıyorsa

Kombiler genellikle arızalarını hiçbir şekilde çalışmayarak gösterebilir. Fakat kombinin hiçbir şekilde çalışmamasının nedeni bazı zamanlarda arızalar olmayabilir. Kombinin pilot seviyesinin düşük olması, kombinin ön kısmında bulunan yaz kış ayar konumu anahtarının istenilen yönde olmaması, kombinin vanalarının kapalı olması, kombinin sigortasının kapalı olması ve kombinin suyunun gerektiği kadar doldurulmamış olması da kombinin hiçbir şekilde çalışmama arızasının oluşmasına neden olabilir. Bu çalışmama nedenleri genellikle kullanıcılar tarafından düzeltilebilir ve kombi çalışabilir bir hale getirilebilir. Kombinin çalışmamasına neden ise kombinin ısı ayarlarının arızalanması, filtrelerinin tıkalı olması veya gaz vana bozuklukları olabilir. Bu arızaların kombilerde görülmesi sonrasında Kemalpaşa Bosch Kombi Servisi olarak firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Her Yıl Mutlaka Kombi Bakımı Yaptırılmalı

Diğer beyaz eşyalara nazaran kombi kullanımı biraz daha tehlikelidir. Kombinin çalışma sisteminde su elektrik ve gazın birlikte bulunması kombi kullanımını diğer beyaz eşyalara göre biraz daha tehlikeli hale getirmektedir. Kombi bakımları yapılırken mutlaka kalorifer petekleri de her yıl düzenli olarak temizlenmelidir. Kalorifer peteklerinin düzenli olarak temizlenmesi kombilerin ısılarının biraz daha hızlı ve biraz daha çok hissedilmesini sağlamaktadır. Daha iyi hizmet alabilmek için bizlere Kemalpaşa Bosch Kombi Servisi olarak telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Tüm yapmış olduğumuz bakım hizmetleri sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir