Profilo Servisi

Karşıyaka Profilo Servisi

Beyaz eşya servisi hizmeti ile firmamız müşterilerimize bakım ve onarımda her güvenceyi vererek işlemleri gerçekleştirmektedir. Kurumsal yapımız gereği parça değişimmlerini Profilo’nun orijinal ürünleri ile yaparak cihaz ömrünün çok daha uzatmaktayız. Bu, sürekli beyaz eşya alarak masrafa girmenizi engelleyeceği gibi, bu süre içinde cihazları daha verimli kullanmanızı sağlamaktadır.

Bu nedenle beyaz eşya bakımları aksatılmadan yapılmalıdır. Sık kullanılan cihazlarda bu süre uzmanlara göre 6 ayda bir olmalıdır.

Bakım yapılması gereken beyaz eşyalardan biri de çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri bulaşık yıkamayı kolaylaştıran, su ve zamandan tasarruf edilmesini sağlayan beyaz eşya ürünleridir. Bakım yapıldığında sorunsuz şekilde uzun süre çalışabilir. Ancak bakımı yapılmazsa bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Karşıyaka Profilo Servisi

Bulaşık makinelerinde sık görülen arızalardan biri su giriş valfinin bozulmasıdır. Bu valfin bozulması bulaşık makinesinin su almamasına neden olur. Ayrıca bazı makinelerde detarjanı almama sorunu da görülür.

Bulaşık makineleri konusunda bilgi sahibiyseniz böyle bir durumda ilk olarak su valfine bakabilirsiniz. Ancak bilginiz yoksa bir beyaz eşya servisi ile görüşeşerek uzmanlardan destek almanız hem ekonomik hem de sağlığınız açısından gereklidir.

Firmamız Prodilo markalı ürünlerde profesyonel destek sağlamaktadır. Ekiplerimiz tecrübesi ile arıza kaynağını tespit ederek sonuç odaklı işlemler yapmaktadır. Bulaşık makinesi tamiri ya da bulaşık makinesi bakımı gibi işlemleri firmamız ile sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Karşıyaka Profilo Servis Telefonu

Karşıaya’da bulunan firmamız donanımlı servis araçları ile çoğu arızayı yerinde onarabilmektedir. Bununla birlikte teknisyenlerimiz, yedek parça değişimleri için de gerekli araç ve gereçleri yanında bulundurmaktadır. Bu nedenle arızalı herhangi bir parça da yerinde değiştirilerek zamandan kazanç elde etmeniz de sağlanmaktadır.

Karşıyaka Profilo beyaz eşya servisi hakkında bilgi almak için 0232 224 84 75 hatlı numaradan arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz talepleriniz doğrultusunda gerekli bilgileri vererek servis işlemlerinin başlatılamsını sağlayacaktır.