izmir viessmann servisi

İzmir Viessmann Kombi Servisi

Bugün sizlerle İzmir Viessmann kombi servisi konusunu inceleyeceğiz. Isınma sektöründe en yaygın olarak kullanılan cihazlar, kombilerdir. En iyi kombi markalarından biri de Viessmann markasıdır. Viessmann Şirketler Grubu uluslararası alanda lider ısı tekniği sistemi üreticilerinden biridir. Prof. Dr. Martin Viessmann’ın 3. kuşak temsilcisi olarak yönettiği firma, 1917 yılında kurulmuştur. Firma bünyesinde yaklaşık 11.400 kişi çalışmaktadır. 11 ülkedeki 27 üretim merkezi, toplam 74 ülkedeki satış organizasyonları ve dünya çapında 120 satış bürosuyla Viessmann, uluslararası nitelikte bir firmadır. Cirosunun büyük bir bölümünü ihracattan sağlayan Viessmann firması, Türkiye’deki faaliyetlerine %100 Alman sermayesi ile 1994 yılında başlamıştır. Şirket merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesindedir.

izmir viessmann servisi
izmir viessmann servisi

İstanbul – Merter, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Samsun, Adana, Konya ve Kayseri’de de bölge müdürlükleri mevcuttur. Bölge müdürlüklerinin olduğu bölgelerde teknik servis ağları da yaygındır. İzmir Viessmann kombi servisi de bu ağ içerisinde bulunan teknik servislerden biridir. Markete gittiğinizde ya da marketten döndüğünüzde, dışarıdaki herhangi bir işinizi hallederken ya da iş dönüşünde eğer mevsim kış ise soğuk havalar sebebiyle bir an önce iç mekâna, evinize veya işyerinize varmak için acele edersiniz. Hatta çoğu zaman hayalinizde evime gireyim sıcacık salonum beni karşılasın, sıcak bir içeceği alıp yudumlayayım istersiniz. Isınma ihtiyacını gidermek için en çok kullanılan ürünler kombilerdir. Soğuk kış günlerinde evinizi ısıtan ve dört mevsim hiç duraksız sıcak su sağlayan kombi cihazları, evlerin olmazsa olmazları arasında yıllardır ilk sıralardadır.

Eğer kombiniz eskidiyse ya da arızalandıysa ve yeni bir kombiye ihtiyacınız varsa servisinizi özenli seçmeli, alacağınız kombiyi iyi incelemelisiniz. Evinizin süper kahramanları olan kombiler, bazı zamanlarda, diğer tüm eşyalarınız gibi arıza gösterebilir. Bu arıza durumlarında yapabileceğiniz çözümler vardır. Özellikle kış aylarında zor duruma düşmemek için sorunları öngörüp engellemelisiniz. Viessmann, ”müşteri memnuniyeti” hedefine yönelik olarak, kendi bünyesinde oluşturduğu servis ağı ile kullanıcılara en kaliteli, nitelikli, hızlı ve profesyonel teknik servis desteğini sunmaktadır. Marka, kombi sahiplerine; servis hizmeti vermek amacıyla özel eğitimli Viessmann teknik servis elemanlarını yetiştirmektedir. Servis hizmeti almak için 0 (232) 224 84 75 numaralı İzmir Viessmann kombi servisine ulaşabilirsiniz.

Karabağlar Viessmann Servisi

Karabağlar viessmann servisi
Karabağlar viessmann servisi

Karabağlar Viessmann kombi servisi de İzmir’in Karabağlar ilçesine hizmet vermektedir. Karabağlar, tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken İzmir ilçelerinden biridir. Bu durumda profesyonel desteği kaliteli ve nitelikli bir şekilde alabilmek için Karabağlar Viessmann servisi size destek sağlayacaktır. Viessmann markalı kombiniz, banyo suyunu ısıtmıyor olabilir. Banyonuzda yaşadığınız sıcak su gelmemesi sorunu, genel olarak kombinizin doğru şekilde çalışmamasından kaynaklı olabilir. Böyle bir sorunda ilk yapmanız gereken kombinizin sıcak su basıncını kontrol etmek olacaktır. Basınç yetersiz bir seviyede olabilir. Eğer basınç yeterli bir seviyede ise sorununuz, değişik bir nedenden kaynaklanmış olabilir. Basınç, yeterli seviyede ve banyonuzdaki musluk hariç diğer musluklardan sıcak su akışı sağlanıyor ise sorun, banyo bataryasından kaynaklı olabilir. Böyle bir durumda banyo bataryanızın tamir veya değişim zamanı gelmiş demektir.

Bu durumların dışında kombinizin içindeki bazı parçalarda oluşan arızalardan dolayı da kombiniz doğru çalışmayabilir ve sıcak suyun üretimini yapamayabilir. Teknik servisten destek almak istiyorsanız Karabağlar Viessmann servis adresimiz; 4095 Sokak No: 21 / a Karabağlar / İzmir adresidir. Bize ulaşarak destek alabilirsiniz. Kombi bakım servisimize araçla veya başka yollarla ulaşma imkânı olmayan ya da telefonla ulaşmak isteyen müşterilerimiz için ise Karabağlar Viessmann servis telefonu 0232 224 84 75 numarasını arayarak teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Tüm bu sorunlarınızı çözmek, sizin mutluluğunuz kadar Karabağlar Viessmann kombi servisi olarak bizim de kalite standartlarını sağlamamız açısından değerlidir.

Karşıyaka Viessmann Servisi

Karşıyaka Viessmann servisi
Karşıyaka Viessmann servisi

Karşıyaka Viessmann kombi servisi, Karşıyaka ilçesinde hizmet vermektedir. Güneyinde İzmir Körfezi bulunan Karşıyaka, İzmir’in en köklü ilçelerinden biri olma özelliğini taşır. Karabağlar ilçesinde yaşıyor ve Viessmann markalı kombileri kullanıyorsanız bakım için ve gerektiğinde destek almak için Karşıyaka Viessmann kombi teknik bakım ve servisine ihtiyacınız olacaktır. Viessmann markalı kombiniz sıcak suyu kanallara veriyor fakat petekleriniz ısınmıyor ve soğuk kalıyor olabilir. Sıklıkla karşılaşılan arıza durumlarından biri olan kombinin sıcak su verip petekler ısınmaması sorununa yönelik birçok farklı durum söz konusudur. Böyle bir sorunda ilk akla gelecek durum, sistemin içinde hava olabileceğidir. Bu havanın alınması gerekir.

Diğer bir sebep ise kombinize gelen elektrik akımının dengesiz bir şekilde gelmesidir. Bu durumda ise fişini çıkarmalı ve fişi ters çevirerek tekrar takmanız gerekir. Viessmann markalı kombilerinizin bakımını yaptırmak için Karşıyaka Viessmann servis adresi, 4095 Sokak No: 21 / a Karabağlar / İzmir adresidir. Bize ulaşarak destek alabilirsiniz. Başka bir sebebi pompanın arızalanmış olabileceğidir. Bu durumların yanında kombiniz suyu ısıtmadan kapanıyor da olabilir. Eğer böyle ise sorun bacadan kaynaklı olabilir. Tesisat içerisindeki suyu peteklere ve musluklara gönderen parçada arıza oluşması sonucu peteklere su gönderilemez. Yani üç yollu vananız arızalanmış olabilir. Bu sorunun çözümü için yapacağınız en kolay ve etkili yol, Karşıyaka Viessmann servis telefonu 0232 224 84 75 arayarak destek almanız olacaktır.

Bornova Viessmann Servisi

Bornova Viessmann servisi
Bornova Viessmann servisi

Bornova Viessmann kombi servisi, İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet vermektedir. Bornova ilçesi, sanayisi ve ulaşım hizmetlerinin kolaylığı açısından İzmir’in kalbi konumundadır. İzmir’in kalbi konumundaki Bornova’da oturuyor ve Viessmann markalı kombinizle sorunlar yaşamak istemiyorsanız kombinizde yaşadığınız en ufak sorunları bile önemseyip bakımını Bornova Viessmann kombi servisinde yaptırmalısınız. Viessmann markalı kombilerimiz, çeşitli nedenlerle arıza kodu verebilir. Kombiniz suyu ısıtıyor fakat petekleri ısıtmıyor olabilir. Bu gibi bir durum; genellikle kombinizin bağlı olduğu peteklerinizin kirli olması nedeniyle gerçekleşir. Sorunun temelinde petek, kombi bakımı ve temizliği vardır. Periyodik ve rutin bir şekilde yapılan bakımlar ile bu sorun ortadan kaldırılabilir. Fakat bu sorunun çözümü için kombi bakımını yaptırmak yeterli değildir, petek temizliği ve bakımı da yaptırılmalıdır.

Peteklerin içindeki su, kireçlenir veya içindeki tortu ve çamurlar yüzünden tıkanmaya başlar. Petek kanallarının tıkanması sonucu kombiniz suyu ısıtsa bile petekleri ısıtmayacaktır. Bu sebepten ötürü sorunlar yaşadıysanız Bornova Viessmann servis adresini ziyaret ederek güler yüzlü teknik servis elemanlarından destek alabilirsiniz. Bornova Viessmann servisi adresi; 4095 Sokak No: 21 / a Karabağlar / İzmir adresidir. Yukarıdaki adresimize fiziki olarak ulaşarak destek alabilirsiniz. Bazen imkânlarınız elverişli olmaması, ulaşım sağlanamaması gibi bir durumunuz olabilir. Böyle bir durumda, Bornova Viessmann servis telefonu 0232 224 84 75 numarasını arayarak İzmir Bornova Viessmann servisini arayarak teknik destek çağırmalısınız.

İzmir Viessmann Servisi Telefon Numarası

İzmir Viessmann servisi müşteri hizmetleri
İzmir Viessmann servisi müşteri hizmetleri

Viessmann markalı kombilerinizin bakımı, montajı ve tamiri için İzmir Viessmann kombi servisi telefon numarası; sadece kış aylarında değil yazın sıcak su ihtiyacınız için ve acil durumlar için yanınızda bulunması gereken en önemli telefon numaralarından biridir. İzmir Viessmann kombi tamiri, Viessmann teknik desteği, İzmir Viessmann kombi bozulması durumlarında teknik destek almanız faydanıza olacaktır. Ayrıca her arızalandıklarında sorunu kendiniz çözemiyorsanız servis çağırmalısınız. Teknik servis için telefon numarası aşağıdadır.

 

İzmir Viessmann Servisi Telefon Numarası: 0 (232) 224 84 75