İzmir Profilo Üçyol Servisi

Profilo Servisi

Teknik serviz beyaz eşya sektörünün ortaya çıkması ile ortaya çıkmıştır. Teknik servis ekibi ile makineleriniz her zaman doğru şekilde çalışacaktır. İzmir Profilo teknik servis, Profilo markasının kalitesini ve kullanışlılığını sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadır. Satış işlemi öncesinde müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre hizmet sunan Üçyol beyaz eşya servisi, her zaman kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlar.

İzmir Profilo Servisi, İzmir’in her bölgesinde bulunan müşterilerine hizmet vermektedir. Makinelerde görülen problemler bazen üretim hatası bazen de kullanıcı hatası olabilmektedir. Her iki durumda da İzmir Profilo teknik servisi kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Teknik servis profesyonel elemanlar ile çalıştığı için makinenize en doğru bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirecektir.

Üçyol Profilo Müşteri Hizmetlerini, 0232 224 84 75 numaralı Üçyol Profilo telefon numarası ile arayarak arıza kaydı oluşturmanız mümkünüdür. Kayıt açıldıktan sonra ekibimiz sizlere randevu günü ve saatini belirleyerek en uygun şekilde hizmet verecektir. Yapılan bakım ve onarımlar ile kullandığınız makine eskisinden çok daha düzgün ve sağlam bir şekilde çalışacaktır.