İzmir Hatay Profilo Servisi

Profilo Hatay Teknik Servis makinelerin bakımlarını yapan ve arızalarını gidermek için çalışan bir Profilo bayisidir. Uzman ekipler ile çalışan İzmir Profio Servislerinden olan Profilo Hatay teknik servisi, her elemana marka ve ürünler hakkında eğitim vermektedir. Beyaz eşya kullanımı günümüzde her evde olduğu için birçok kişinin zaman zaman teknik servis ihtiyacı oluşmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile tüm evlerde kullanılmaya başlayan makineler, insanların hayatlarını da oldukça kolaylaştırmaktadır. Eskiden evlerde kas gücü ile yapılan işler teknolojinin varlığı ile makine gücüne bırakılmıştır. Bulaşık makineleri ve çamaşır makineleri evlerde en çok kullanılan eşyalardan olduğu için ara ara arıza çıkarabilmektedirler. Böyle durumlarda ise teknik servise ihtiyaç duyulmaktadır.

Profilo Hatay Teknik Servis ekibi olarak her arıza durumunda sizlere hizmet vermekteyiz. Klima, kombi ya da beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda bizler ile 0232 224 84 75 numarası ile iletişime geçebilir ve arıza kaydı açabilirsiniz. En kısa sürede Profilo Hatay Teknik Servis ekibi sizler ile temasa geçerek arızanızın giderilmesini sağlayacaktır.