Bornova Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Kombi çalışmıyor veya kombi arıza kodu uyarısı veriyor ise öncelikle hangi arıza kodunun ne anlama geldiğini öğrenmeniz gerekir. Kombi ayarları değiştirildiğinde, çalışması için uygun koşullarda değilse sisteme zarar vermemek için kendini kapatır. Kendini kapattığında ise bir kombi arıza kodu verir. Verilen arıza kodunun karşılığı her marka için farklıdır. Bunun ne anlama geldiğini hangi kombi markası ise onun internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

Ayrıca bazı markaların kullanma kılavuzunda da arıza kodlarının bilgisine yer verilmektedir. İnternete ulaşımınız yoksa buradan da kontrol işlemi sağlayabilirsiniz. Verilen bu kodun çözümü için kılavuzdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

Bornova Vaillant Servisi

Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için 0232 224 84 75 hatlı numaradan bize ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Arıza kaydı bırakmanız durumunda müşteri temsilcilerimiz adresinize en yakın teknik ekibin yönlendirilmesini sağlayacaktır.

Kurumsal hizmet veren kombi servisimiz ile tüm bakım ve onarım işlemlerini profesyonel şekilde yaptırabilirsiniz. Periyodik olarak kombi bakımını yaptırarak ekonomik olarak da uzun vadede kar elde edebilirsiniz.

Bünyemizde görev yapan teknisyenler, alnında uzmandır. Kombi servisi olarak senelerdir sorunsuz şekilde hizmet sunan personellerimiz, markanın ürettiği kombi modelleri hakkında bilgili ve deneyimlidir. Bu arızaların tespitini kısa sürede tespit edilmesini sağlamaktadır.

Bornova Vaillant Servis Telefonu

Kaliteli kombi servisi almak ve bunu uygun fiyat avantajı ile gerçekleştirmek için Vaillant kombi servisi firmamızla çalışabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte, kombi sorunu yaşayan müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. İzmir servisi içinde bizimle çalışmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yaparak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz arıza kaydını oluşturduktan hemen sonra adresinize en yakın konumda bulunan teknik servisi bilgilendirerek servis çalışmalarını başlatacaktır. Firmamızla ilgili daha detaylı bilgi almak için web sitemizi de inceleyebilirsiniz. Ayrıca kombi tamiri için web adresimizden de arıza kaydı oluşturarak zahmetsiz ve profesyonel şekilde kombi servisi hizmeti alabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.