Bornova Protherm Servisi

Elektrik bilgisi olmadan kombinin açılması, var olan arızanın daha da büyümesine yol açabilir. Bu da başlangıçta ufak maliyet ile halledebileceğiniz bir sorunun ücretini arttırabilir. Bu nedenle kombi sistemleri hakkında bilginiz yoksa bir kombi servisi ile görüşerek yardım almak ekonomik olarak zarar etmemek için daha doğrudur.

Kombi servisi hizmetimiz İzmir’in Bornova ilçesinde kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kurulumu gibi işlemleri deneyimli teknisyenlerimiz ile yaptırabilirsiniz Protherm markasının kombi modelleri hakkında eğitim alan ekiplerimiz kombilerdeki arızalara yenilikçi çözümler üreterek sonuç odaklı uygulama yapmaktadır.

Bornova Protherm Servisi

Protherm markasının servis ağının önemli bir parçası olarak İzmir’de sizlere hizmet veriyoruz. Deneyimli ekiplerimiz ile birlikte sorunsuz bir servis deneyimi yaşamanız için tüm gereklilikleri yerine getiriyoruz. Şu ana kadar aldığımız tüm işlerde mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı başardık. Piyasada adımızı ön sıralara yazdırmamızda sizlerim memnuniyetinin da katkısı büyüktür.

Müşteri memnuniyetini firmamızın önem verdiği konulardan biridir. Ekiplerimiz bakım ve onarım süreci içinde bunu sağlamak için titiz ve sonuç odaklı bir çalışma yürütmektedir. Teknisyenlerimiz sonuç odaklı çalışma yapabilecek, direkt arızayı ortadan kaldıracak uygulamaları hayata geçirerek bilgi ve birikime sahiptir.

Bu size önemli bir zaman kazandırırken aynı zamanda servis kalitesini de arttırmaktadır. Firmamızı tercih ederek hizmetlerimizden uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Piyasanın üzerinde bir kaliteyi piyasanın altında bir fiyata sunan firmamız, ekonomik olarak da servisten mumnun kalmanızı amaçlamaktadır.

Bornova Protherm Servis Telefonu

Firmamızla çalışmak ve kaliteli bir kombi servisi hizmeti fırsatından yararlanmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan arayarak bilgi alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmelerde gerekli bilgileri verek kısa sürede ekiplerin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz

Müşteri temsilcilerimiz sizden aldığı bilgiler doğrultusunda arıza kaydını oluşturup, adresinize en yakın konumda bulunan teknik servisin yönlendirmesini yapar. Servise gidecek ekibe sizden aldığı bilgileri de ileterek, servis işlemlerinin daha hızlı ilerlemesine katkıda bulunur.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir