Vaillant Servisi

Bayraklı Vaillant Servisi

İzmir’de deneyimli ve profesyonel şekilde kombi servisi almak isterseniz güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız markanın ürettiği kombilerde uzman personeller ile çalışmaktadır. Kombi sorunu yaşayan veya kombi bakımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz, bizi tercih ettiğinde tecrübeli personellerimiz ile rahatlıkla kombilerini verimli şekilde kullanmaya devam edebilirler.

Kombi servisi hizmetimizi kapsayan işlemler aşağıdaki gibidir.

  • Tüm baca yapısının tam olarak incelenmesi, brülörün, yanma odasının, her türlü enjektörün ve ısı eşanjörünün incelenmesi ve gerektiğinde temizlenmesi, ihtiyaç duyulursa parçaların değişimi, ateşleme ünitesinin incelenmesi, var olan sorunların giderilmesi
  • Tüm contaların kontrol edilmesi
  • Yoğuşma sistemlerinin incelenmesi, tahliye borulularında tıkanıklık olup olmadığına bakılması,
  • Cihazın üretici talimatına uygun olarak test edilmesi: çalışma basıncının doğru olması, bacanın etkinliği, tüm havalandırma gereksinimlerinin mevcut standartlara uygun olması, tüm güvenlik cihazlarının doğru çalışması ve kazanın güvenli olması sürekli kullanım için
  • Bozulmuş tüm gaz bağlantılarının bir testi,
  • Mevcut ısıtma kontrollerinin bir değerlendirmesi ve enerji verimliliği ile ilgili en iyi uygulama tavsiyeleri

Bayraklı Vaillant Servisi

Firmamız tüm işlemleri 1 yıl garanti ile yapmaktadır. İşçilik ve parça değişimlerindeverdiğimiz garanti güvencesi ile kısa sürede yeniden servis için gerekecek bir maliyet ile karşılaşmazsınız. Sağladığımız avantajlardan bir tanesi de budur.

Bayraklı Vaillant Servis Telefonu

İzmir’de kombi servisi hizmetimiz ile sunduğumuz diğer bir avantaj da uygun fiyattır. Piyasanın üzerinde verdiğimiz kombi servisini, piyasanın altında bir ücret ile yapmaktayız. Bu sizlerin iyi bir servis alırken aynı zaman ekonomik olarak da iyi bir fiyata bu işlemleri tamamlamanızı  sağlamaktadır.

Kombi servisi hizmetlerimizden yararlanmak için 0232 224 84 75 ‘i aramanız yeterlidir. Telefonla ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek gerekli bilgileri alabilir ve servis işlemlerini başlatabilirsiniz. Teknisyenlerimiz İzmir’de sizlere en hızlı servisi verebilmek için her zaman hazır halde beklemektedir. Donanımlı servis araçlarımız ile birlikte arıza kaydınız bilgisini alır almaz adresnizie doğru harekete geçer. Gereken tüm işlemleri de burada gerçekleştirir ve kombinin çalışmasını test ederek işlemleri tamamlar.