Bayraklı Protherm Servisi

Protherm Servisi

Kombi ısıtmıyor, petekler ısıtmıyor, sıcak su gelmiyor gibi sizlerden aldığımız şikayetlerin nedeni cihaz parçalarının kirlenmesi, parçaların arızalanması ve giriş – çıkış bağlantılarının tıkanması sorunudur. Bu tür sorunaların çözmü için kombi servisi ile anlaşarak uzmanlardan yardım almak en doğru çözüm yöntemidir. İşinde uzman ve kombi tamirinde yetkin olan teknisyenler, yapacakları incelemede arızaları ortadan kaldırabileceği gibi aynı zamanda yaptıkları incelemede kombinin hangi parçalarının riskli olduğu hakkında da bilgi verir.

Bayraklı Protherm Servisi

Arıza kaydınızın sisteme düşmesinin ardından müşteri temsilcilerimiz kısa sürede gereken işlemleri başlatır ve size en yakın servisi yönlendirir. Hızlı şekilde servis işlemler bu sayede başlatılır. Hızlı servis kış aylarında size avantaj sağlar. Günlerce servis beklemek ve kombinin tamir olmasını beklemek soğuk günlerde ısınma sorunu yaşamanıza yol açabilir. Firmamız, bu şekilde mağduriyet yaşamamanız için gereken tüm önlemleri almaktadır.

İzmir kombi servisi olarak faaliyetine devam eden firmamız ile sizlere garantili hizmet vererek servis sonrasında da yanınızda yer almaktadır. Parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir. Bu süre içinde parçaların yeniden arızalanması veya yapılan bakım işlemlerinin sonuç vermemesi durumunda ücretsiz şekilde tekrar hizmet vermekteyiz.

Bayraklı Protherm Servis Telefonu

Sağladığımız avantajlı komb iservisi hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için web adresimzi de inceleyebilirsiniz. Telefon numaramız 0232 224 84 75 hattından arayarak kombi sorunlarınıza profesyonel bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Bayraklı Protherm kombi servisi sadece kombi bakımı ve kombi tamiri ihtiyacınızda değil, kombinizi değiştirmek istediğinizde de yardımcı olmaktadır. Kombilerin ömrü belli bir süre kadardır. Ayrıca eski üretim kombiler zamanla ihtiyaçları karşılamada yetersiz kalacağı için ömrü dolmadan da değiştirilebilir.

Kombi markası ve modeli tercihi yaparken kendi kullanım şeklinize göre seçim yapmanız gerekir. Ucuz ancak ihtiyaçlarınıza cevap vermeyecek kombi modelleri yerine, tam olarak beklentinizi karşılayacak kombilere yönelmek daha doğrudur.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.