Bayraklı Profilo Servisi

Çamaşır makineleri zaman zaman arıza belirtisi göstererek normalin dışında çalışabiir. Bazı durumlarda ise çalışmaz ve yıkama işlemi başlatılamaz. Bu tür sorunlar ile karşılaştığınızda ilk olarak bir beyaz eşya servisi tarafından makineyi kontrol ettirmeniz daha doğrudur. Bu sorunlar makinenin titremesi, su almaması, su boşaltmaması, hiç çalışmaması, ses çıkarması gibi problemlerdir. Aldığımız şikayetlerde su kesik olduğu için makinede arza olduğunu düşünen müşterilerimiz sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle ilk olarak vanaları kontrol etmenizde fayda olacaktır. Vana kapalıysa açarak makineyi tekar çalıştırmayı deneyin.

Makine hala su almıyorsa vanaldan sonra çamaşır makinesine bağlı hortumları dikkatlice çıkararak tıkanıp tıkanmadığına bakın. Hortumlar tıkalı değilse, makinede daha ciddi arızalara yol açmamak için bir beyaz eşya servisi ile görüşün.

Bayraklı Profilo Servisi

Buzdolabı bakımı ve tamiri, çamaşır makinesi tamiri ve bakımı, bulaşık makinesi bakımı ve tamiri, fırın bakımı ve tamiri, ocak bakımı ve tamiri, klima bakımı ve tamiri gibi tüm beyaz eşyalarda, elektrikli ev aletlerinde profesyonel destek almak için bizi tercih edebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ile eşyalarınızı daha performanslı çalışacak şekilde bakımını yaptırabilirsiniz. Firmamız, tecrübesi ile İzmir’de servis alabileceğiniz güvenilir firmalardan biridir. Ekiplerimiz, İzmir’de servis ihtiyacı olan müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet vererek, mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Bayraklı Profilo Servis Telefonu

Firmamızın önem gösterdiği konuların başında da müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bunun için gerekli tüm önlemleri sizler için almaktadır. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile eksiksiz ve kaliteli şekilde hizmet almanız için kendimizi her geçen gün yenilemekteyiz.

Firmamızın en büyük artılarından biri gelişen teknolojiye ayak uydurmasıdır. Kendimizi sürekli geliştirmenin de yanında kullandığımız servis araçlarını da modernleştirrek sizlere daha iyi hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve kaliteli bir şekilde beyaz eşyalarınızın bakım ve tamirini yaptırmak için 0232 224 84 75 hatlı numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir